Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok lány létemre...

Csak én vagyok lány létemre nő gyűlölő? 18L

Figyelt kérdés
Már a jelenletuktol is rosszul vagyok. Askalodnak, kibeszelnek (feltűnően), olyan kicsinyes dolgokkal vannak elfoglalva mint a smink meg a ruhák márkája, ha látják hogy nekem jo akkor el akarják cseszni a kedvemet, utcán vadidegen nők ugy néznek mint ha megakarnanak ölni. Egyik dologgal se viccelek igy van és nem csak a saját koromsztalyomra gondolok hanem idősebb nőkre is. A pasikkal eddig sok gondom nem volt, szerintuk szép és csinos vagyok, kedves, és jol bánnak velem. Persze én is voltam már atverve de hát ki nem.
2017. szept. 16. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szia.Én 36 vagyok és az eddigi életem így telt.Valamiért nem bírnak a nők.Az összes munkahelyemen betaláltak, ezzel majd vigyázz, nagyon aljasak tudnak lenni.

Évekig gondolkoztam, hogy miért csinálják, mert én nem bántok senkit, kedves vagyok.

Már egy pár éve nem érdekel, vagyis nem tudok mit tenni ellene.Most olyan munkát keresek ahol egyedül leszek.

2017. szept. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A primitív, buta, tanulatlan nők között gyakori, hogy gyűlölik a többi nőt. A tanult, művelt nők között ritka.
2017. szept. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell észrevenni őket, és más ország nőivel kell barátkozni. Itthon már nekem se létezik a nő fogalma, viszont egy keleti nőnek soha az életben nem lesz egy rossz szava hozzád.
2017. szept. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Hozzáteszem: magyar emberhez már több, mint 2 éve nem szóltam, akkor döntöttem el, hogy nem szólok többet magyar emberhez. Csak a boltoshoz, meg a családomhoz. Sokkal jobb így.
2017. szept. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Valószínű azért vannak így veled, mert jóban vagy a férfiakkal... Féltik a lyukukat h nem lesz betömve vagy nem tudom... :/ A nők így működnek. Ha valamelyik népszerűbb náluk, azt utáljak. :|
2017. szept. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nem, sok hülye szaladgál még a világban.

Én senkire nem nézek gyilkos tekintettel az utcán, leszarom, milyen ruhád van, az élni és élni hagyni elv szerint vezetem az életem, te mégis gyűlölsz kapásból. Remélem, hogy élőben sosem lesz hozzád szerencsém. Ha nőnemű alám tett valaha, az többnyire a magadfajták közül került ki. Tehát gyakorlatilag egymást utáljátok. Csak sajnos belekavarjátok azt is, aki jóindulatú és normális.

2017. szept. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

"A primitív, buta, tanulatlan nők között gyakori, hogy gyűlölik a többi nőt. A tanult, művelt nők között ritka."

Ez nagy hülyeség. Apám tudna róla mesélni, hogy a minimum 1 diplomás női munkatársai milyenek egymással vagy egy kiválasztott szerencsétlennel. Vagy én is tudnék, hogy a női orvosaim és néhány női tanárom milyen volt.

2017. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
A diplomás "tanult" nők csak még rosszabbak,mert bennük van a felsőbbrendűségi tudat mindenkivel szemben,akinek nincs hasonló büfészakos diplomája és hozzá egy tingli tangli csicska munkája.
2017. szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Pont ezért nincsen barátnőm évek óta. Van egy jó fiú barátom és a barátom a legjobb bnőm. 😂

Régen voltak a kérdésedben leírtak. Nem sokáig, nem lehetett velük normálisan beszélni. Volt aki lefeküdt az exemmel szakítás után és ezt röhögve mondta el, állandóan pasizott ez volt a téma. Untam. Volt akit a műkörköm a buli a ruhák az ékszerek és a szoli érdekelt. Vele hosszú barátság volt. De nehezen volt elviselhető. 6 éve nem beszélünk. Tudom hogy ezek nőcis témák. De engem ezek sose érdekeltek.

2017. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szinte csak a magyar nők ilyenek.
2017. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!