Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezért miért könyvelnek el...

Ezért miért könyvelnek el pszihopatának?

Figyelt kérdés

Azért szoktak konkrétan elkönyvelni pszihopatának mert egyfolytába ugyan aszt a klaszikust dúdolom meg egy folytában mosolygok na meg hogy ilyesztő a nezésem

Eszt most így miért?



2020. márc. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Úgy mint Foxi Maxi az Ó te drága Klementinát?
2020. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez együtt sok az embereknek. Csak úgy mosolyogni, ellentétes nézésként ijesztően nézni, pláne még önmagában dúdolgatni az ember nem nagyon szokott.
2020. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem tudják mit jelent a pszichopata szó.
2020. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:

Mert egyszer azt látták a tévében, hogy a pszichopata ilyen. Fogalmuk sincs, hogy mi az.


Hogy miért könyvelnek el beteg embernek, az már érdekesebb kérdés lenne.

2020. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez szerintem teljesen normális. Legalábbis számomra. Nálunk a városban meg otthon szerintem már megszokták az emberek, hogy hazafele menet ugrálok meg néha visszaemlékezve vicces pillanatkora elröhögöm magam. Meg mivel zene mániás vagyok (nem tudok meg lenni zene nélkül egyáltalán. mindent így csinálok majdnem) mindig dúdolok magamban valamit, vagy ha nem is pl. dolgozatírás közben hallom a fejemben az adott dalt.
2020. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!