Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy fiatalok lakta házban...

Egy fiatalok lakta házban bérlek egy szobát, és néha olyan magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

mikor a többiek a házban lemennek pl cigizni, beszélgetni. Múltkor volt a házban egy buli, és az egyik srác mondta hogy csatlakozzak, jól éreztem magam, szimpatikusnak találtam pár lakót, beszélgettem a bulin az egyikkel és mondta hogy "legalabb a lányok lejönnek" (akkor beszéltem vele elsőnek). Szívesen csatlakoznék hozzájuk, de nem hívnak, nem kérdezik meg hogy " te is lejössz? " Lehet ez nekem a "furám" de nem szeretek csatlakozni hivatlanul sehova. Bunkoság lenne ha csak úgy lemennék?

Milyen indokkal menjek le? Bekopogok és mondjam hogy Na mizu? ez olyan nevetséges:D Vagy hogy jönnek e cigizni? Olyan idiótának érzem magam, főleg hogy nem tudom hogy kedvelnek e vagy sem, ciki helyzetben meg nem szeretnék kerülni. Lehet túl gondolom, ezért ne savazzatok, de nem tudom hogyan is kéne kezelni a helyzetet.. Próbálnátok adni pár tanácsot mi tévő legyek?

21/n



2020. márc. 9. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Probálj kezdeményezni, ahogy irtad is. Hívd őket cigizni, stb..
2020. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha a válasz "most nem"? Próbálkozzak megint, vagy hagyjam a francba?
2020. márc. 9. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor szóljanak ők neked, amikor legközelebb mennek. Ha soha nem szólnak, nem kell nekik a társaságod.
2020. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feljött megkérdezni a másik szobában lévőket, hogy lemennek e, én közben ittam mellette, és nem kérdezett semmit, mondjuk nem is tudja hogy cigizem. Ha most lemennék full gáz lenne úgy érzem
2020. márc. 9. 22:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan bullshit ez jézusom
2020. márc. 9. 22:22
 6/6 anonim válasza:
Kicsit amúgy túl bonyolítod, mondjuk megértem😂 Azóta mi lett?
2020. ápr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!