Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vállaljam fel önmagam?

Hogyan vállaljam fel önmagam?

Figyelt kérdés

Kozepvezeto vagyok egy allami cegnel, a kollegak mindig erdeklodnek,kivel es merre toltottem a hetvegem/szabim.

Nagyon unom mar a torteneteket.

Ugy elmobdanam mindenkinek, hogy 1eve van parom es boldog vagyok vele, am ugye ez meleg kapcsolat, igy ketseges, hogy elfogadjak.

Plusz en 31 a parom meg 17.

Szoval meg ezt is megkapnam.

De lehet, hogy senkit sem zavarna.

Nem szeretnem a tekintetem sem rombolni, plusz a noi kollegaknak ha bokolok siman dolgoznak helyettem, ezt is elfogom vesziteni igy?

Mit tennetek?


2020. márc. 11. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem senkire nem tartozik.
2020. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

A párod jelenleg még fiatalkorú. Ez baromi rosszul hangzik, főleg, hogy melegek vagytok.


Én veled egyidős vagyok, és meleg. 23-24 évesnél fiatalabbal nem mernék ismerkedni, mert úgy érezném, hogy egy formálódófélben lévő, fiatal "gyereket" esetleg én rontok meg, vagy én téritek el végképp a heteroszexuális életvitel lehetőségétől. Nem birnám a lelkemre venni. Ahogyan a szülei szemébe sem lennék képes belenézni.


No most, ez én vagyok, és nem kell, hogy te ugyanigy érezz. Viszont boritékolom neked, hogy az emberek 90%-a ugyanezt fogja gondolni rólad. Még akkor is sokan rossz véleménnyel lennének, ha ugyanez a korkülönbség egy heteroszexuális lánnyal lenne köztetek. De igy egyértelműen közmegvetés tárgyává fogysz válni, és nagy szerencséd lesz, ha valamilyen ürüggyel nem hurcolnak meg, és nem bocsátanak el utána.

2020. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párod 18 éves koráig tartsd titokban ezt a kapcsolatot, aztán majd meglátod.
2020. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!