Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálnak az emberek...

Mit csinálnak az emberek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elsősorban iskolás fiatalok.

Egész nap alszanak és nem mennek sehova?

Hétvégén hogy buliznak?

Ha nem alszanak, mit csinálnak otthon?

Ha valaki a digitális munkarenddel jön, annak be tudom bizonyítani, hogy ez bukott ügy.


2020. márc. 17. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok végzős. Ma tanultam (volt Skype-on és Discordon keresztül összesen öt órám.) A többi feladatot elküldték a tanárok emailben. Péntek óta csak a templomba mentem el, nem találkoztam senkivel. Bulizni nem fogok menni. Sportolni itthon is lehet, a kapcsolat hiányzik az emberekkel. Persze a távoktatás sem tökéletes a neha szakadozó vonal miatt, de egyelőre élvezem az előnyeit.
2020. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

A tanuláson kívül interneten tartom a kapcsolatot az ismerőseimmel, és követem a híreket. Persze egy kis pihenés is belefér a napba.

2020. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fortnite, lol, cs go, minecraft, warzone stb stb... Meg he kell beküldős leckét csinálni azt megcsinálják. Bulizni nem lehet sehol, szóval az felejtős. Persze ezt nagy átlagba mondtam, nyílván sokan tanulnak tényleg otthon, próbálnak mindenben haladni ugyan úgy. Egyetemisták netflixeznek de ők is játszanak, viszont ők nagyobb %-ban tanulnak már most, mert tudják ha vizsgázni kell majd mindenből az cumi lesz. Meg ugye egyetemen nem érdemes elveszni a 6. héten már, szóval tanulgatnak jelenleg is.
2020. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És amúgy igen, a netezés is elvesz nem kevés időt.
2020. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itthon pihenek. Eddig csak annyi tanulás volt h a matektanár feladatok küld és oldjuk meg (fénykép), és fizikára jegyzetet másoljunk és azt is küldjük fényképen a tanárnak
2020. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eljarok futni,ah eddig is. Dolgozok ugyanugy ,nem tart el senki,nekem nincs tapoenz meg betegszabi.

Elmegyek buliba is siman. Az influenzaval se f.sattak be. Nem csokolgatok fogdosok senkit 😂

2020. márc. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy mész el buliba ha betiltották a 100 főnél nagyobb rendezvényeket?
2020. márc. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!