Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 hetes kismama vagyok....

Husinyuszi10 kérdése:

23 hetes kismama vagyok. Cukorterhelésen a 2 órai eredményem 8,6 lett. Volt valaki hasonló helyzetben? Kecskemétre ha esetleg tovább küldenek a terhes diabetológiára akkor mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Étrendbeli változtatások lesznek.Tanácsokat kapsz meg utána gyakoribbak lesznek a vizsgálatok.Állandó vércukorszint mérés szükséges majd.
2015. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be fognak neked állítani egy diétát. Megmondják, hogy mennyi szénhidrátot ehetsz egy nap, és milyen elosztásban. Elmondják, hogy mit szabad és mit nem szabad enni. Rendszeresen kell majd mérni a vércukrod, az eredményeket meg rendszeresen megmutatni a dokinak.
2015. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen kellett járni a diabetológiára, ott súlyt és vércukrot mértek, kaptam életmódi tanácsokat és persze diétáznom kellett végig a szülésig. Szülés után még egyszer vissza hívtak kontrollra, akkor már normál tartományban volt a vércukor ezért többet nem is kellett mennem.
2015. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!