Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Letilthatott messengeren?

Volt egy ismerősöm, akivel sajnos megromlott a kapcsolatom és végül letiltott facebookon, de úgy, hogy a profilját se lássan egyáltalán. Viszont ettől még az üzeneteinket eltudtam olvasni, mégha nem is tudtam írni neki. Hosszú hónapokig eltudtam olvasni az üzeneteinket messengeren, viszont most meg újabban nem találom sehol a beszélgetésünket. Amúgy nem hinném, hogy kitörölte volna, ha eddig (majdnem 1 évig) nem foglalkozott vele. Lehet, hogy csak egy időután eltűnik? De a nevét akkor is látnom kéne a messengerben nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, Facebook, üzenet, kapcsolat

okt. 10. 09:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ha letilt a messenger vagy a facebook és hiányzik neked az az ember, akkor menj át humán üzemmódba: keresd meg élőben, írj neki levelet (toll-papír-bélyeg, tudod...), keresd meg a telefonszámát (még létezik vonalas telefon is), és hívd fel.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont okt. 10. 09:47 Privát üzenet
Ha ő kitörli, attól neked még megmarad a beszélgetés. Inkább te törölted ki/máshova mentetted vagy valaki belépett a fiókodba és kitörölte.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont okt. 10. 09:51 Privát üzenet
A neve nem biztos, hogy olvashatóan megmaradt. Lehet, hogy átvált Facebook felhasználó-ra a név.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont okt. 10. 09:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. Tudom a számát és azt is, hogy hol lakik, de nagyon nem örülne, ha keresném. Ez egy kicsit bonyolultabb dolog. Csak az üzenet váltásainkat akarnám elolvasni.

2. Az biztos, hogy én nem töröltem ki és az is 100% hogy senki nem lépett be a fiókomba.

3. Igen, tudom, hogy legalább facebook gelhasználó néven ott kéne lennie, de nincsen.

De ez azért érdekes, mert ahogy írtam hónapokig láttam a nevét és az üzeneteinket is eltudtam olvasni.

# 4/14Időpont okt. 10. 10:06 Privát üzenet

Akkor ezek után semmi értelme már olvasgatni.

Lépj tovább. Vagy keresd meg és beszéljétek meg.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont okt. 10. 10:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezz kéne, de most itt nem ez a lényeg.

# 6/14Időpont okt. 10. 10:13 Privát üzenet

Ha letilt valaki, attol meg nem tunik el az uzenetvaltas. Legalabbis eddig nem tunt el.

Amugy attol, hogy o kitorli, neked meg meg kellene lennie az uzeneteknek. Mint az sms, attol, hogy mas kitorli, neked ugyanugy megvannak.

En mostanaban toroltem uzenteket 2012-bol, ugyhogy ezt nem tudhatod.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont okt. 10. 10:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De akkor miért nem látom sehol a nevét?

# 8/14Időpont okt. 10. 10:40 Privát üzenet
Rákeresni nem tudsz a facen arra a személyre, aki letiltott. Messengeren marad látható a beszélgetésetek. Az biztos, hogy én nem foglalkoznék tovább olyan emberrel, aki engem letiltott.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont okt. 10. 11:03 Privát üzenet
Én sem értem, mi a nyavajának pörögsz ennyire ezen, és ha olvasgatod az egykori üzenetváltásokat, attól talán jobb lesz?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont okt. 10. 11:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyenkor direkt ignorálnak a messengeren?
Telefonszám alaoján bárki lenyomzható Messengeren?
Ha valaki irigy, féltékeny rám, utál elvileg látni sem akar, akkor MIÉRT nézegeti mégis folyamatosan messengeren a történetem?
Szöveges reportot hogyan lehet írni messengeren egy emberről, aki zaklat?
Miért nem tud irni nekem messengeren valaki ha fel van oldva?
Ha valakit letiltok csak messengeren, akkor az ott megosztott fényképek el fognak tűnni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!