Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Letilthatott messengeren?

Letilthatott messengeren?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm, akivel sajnos megromlott a kapcsolatom és végül letiltott facebookon, de úgy, hogy a profilját se lássan egyáltalán. Viszont ettől még az üzeneteinket eltudtam olvasni, mégha nem is tudtam írni neki. Hosszú hónapokig eltudtam olvasni az üzeneteinket messengeren, viszont most meg újabban nem találom sehol a beszélgetésünket. Amúgy nem hinném, hogy kitörölte volna, ha eddig (majdnem 1 évig) nem foglalkozott vele. Lehet, hogy csak egy időután eltűnik? De a nevét akkor is látnom kéne a messengerben nem?

2019. okt. 10. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha letilt a messenger vagy a facebook és hiányzik neked az az ember, akkor menj át humán üzemmódba: keresd meg élőben, írj neki levelet (toll-papír-bélyeg, tudod...), keresd meg a telefonszámát (még létezik vonalas telefon is), és hívd fel.
2019. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kitörli, attól neked még megmarad a beszélgetés. Inkább te törölted ki/máshova mentetted vagy valaki belépett a fiókodba és kitörölte.
2019. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A neve nem biztos, hogy olvashatóan megmaradt. Lehet, hogy átvált Facebook felhasználó-ra a név.
2019. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Tudom a számát és azt is, hogy hol lakik, de nagyon nem örülne, ha keresném. Ez egy kicsit bonyolultabb dolog. Csak az üzenet váltásainkat akarnám elolvasni.


2. Az biztos, hogy én nem töröltem ki és az is 100% hogy senki nem lépett be a fiókomba.


3. Igen, tudom, hogy legalább facebook gelhasználó néven ott kéne lennie, de nincsen.


De ez azért érdekes, mert ahogy írtam hónapokig láttam a nevét és az üzeneteinket is eltudtam olvasni.

2019. okt. 10. 10:06
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ezek után semmi értelme már olvasgatni.

Lépj tovább. Vagy keresd meg és beszéljétek meg.

2019. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezz kéne, de most itt nem ez a lényeg.
2019. okt. 10. 10:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha letilt valaki, attol meg nem tunik el az uzenetvaltas. Legalabbis eddig nem tunt el.


Amugy attol, hogy o kitorli, neked meg meg kellene lennie az uzeneteknek. Mint az sms, attol, hogy mas kitorli, neked ugyanugy megvannak.

En mostanaban toroltem uzenteket 2012-bol, ugyhogy ezt nem tudhatod.

2019. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem látom sehol a nevét?
2019. okt. 10. 10:40
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Rákeresni nem tudsz a facen arra a személyre, aki letiltott. Messengeren marad látható a beszélgetésetek. Az biztos, hogy én nem foglalkoznék tovább olyan emberrel, aki engem letiltott.
2019. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi a nyavajának pörögsz ennyire ezen, és ha olvasgatod az egykori üzenetváltásokat, attól talán jobb lesz?
2019. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!