Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nálatok se érdekli egyik 65...

Nálatok se érdekli egyik 65 év felettit hogy kijárási korlátozás van érvényben?

Figyelt kérdés
Egy piacon árulok az emberek fele 70 év feletti kb és még fel vannak háborodva ha valaki szól nekik.

#koronavírus #kintbasszaazanyját
2020. márc. 28. 06:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
35%

#34 Valószínűleg nincsenek rokonaim és barátaim akik Magyarországon élnek.


Akiknek van munkaszerződés azokat megtartotta a cég, akik viszont közvetítőn keresztül dolgoztak azok munkanélküliek lettek. Ez országos szinten történt. Ha ledolgozott idő alapján járt munkanélküli akkor kaptak ha nem akkor semmit nem kapnak ezután.

Munkát találni most itt sem igazán lehet mert szinte minden leállt vagy le fog.


Az meg, hogy ki melyik országban él a kérdés szempontjából irreleváns.

Itt is ugyan úgy vannak idősek a boltokban.

Kirándulnak, sétálnak az utcákon.


Mégsem köpködik őket.


Ez egy értelmetlen vita most.

Én szentül hiszem, hogy te nem látod tisztán a dolgokat, te pedig azt, hogy én nem tudom felfogni amit mondani akarsz.


Itt most csak a kérdező nyerhet mert pontozhatja a hozzászólásaimat 😂

2020. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
29%

#35 megteszed, hogy te is kiragadod azt a részt ahol gyűlölködtem ?


Köszi

2020. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Jeeeee nyertem bibibiiii 👑 én vírus nélkül is megkapom a koronát.
2020. márc. 28. 11:28
 34/44 anonim ***** válasza:
69%

Nem ellenséget gyárt a kérdező.

Hanem hihetelen, hogy ennyire szűklátókörűek, akik nem fogják fel, hogyha tömeges megbetegedések lesznek, akkor nem az öregek fognak elsőbbséget élvezni az ellátásban.

Ezt világosan elmondták már az olaszok hetekkel ezelőtt.

Ha nem lapítjuk a Gauss görbét, a mindenbe beletojó öregek járnak a legrosszabbul.

Elképesztő, hogy ezt miért nem értik meg.

2020. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
33%

Az teljesen világos. Ha választani kell egy nyugdíjas és egy aktív dolgozó korú ember között akkor az utóbbi fogja kapni az ellátást a másik pedig nagy eséllyel nem éli túl.


A gond az, hogy akik mutogatnak az öregekre meg köpködik őket, azok nem teszik mert annyira féltenek őket, hanem azt hiszik, hogy a kialakult helyzetért az időssek a felelősek.

2020. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
63%

Mondjuk jogosan irritálják a munkájukat elvesztő embereket, az összeomló eddigi kis világunkkal mit sem törődő öregek lébecolása, mikor rendeletben hoznak ki egy rajuk vonatkozó jogszabályt.

A nyugdíj biztos a többi meg nem érdekli őket, csak mennek mint egy eszetlen a jogszabály ellenében.

2020. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
11%

Hová tűnt a válaszom?

Szánalmas...

2020. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
69%
"Nálatok se érdekli egyik 65 év felettit hogy kijárási korlátozás van érvényben?" a falumban ők példaértékűen betartják . 65 alattiak viszont nagy ívben szarnak rá hordákba járják a utcákat , ja a szomszédban most is 30-50 fős házibulika van
2020. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
66%
Ez a mi mindent megért, meg már nincs ideje... Ez nagyon aranyos, de így én azt sem fogom tudni elmondani, hogy túléltem a koronát, mert neki már mindegy. Neki már nincs ideje, ezért elveszi az enyémet is.
2020. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
41%
Én betartom a rendelete(ek)et, annyira, hogy 3. hete nem megyek szó szerint sehova, megtehetem, mert van aki bevásárol nekem. De az itteni gyűlölködő kommentek olvasása közben elgondolkozom, érdemes-e élnem egy olyan világban, ahol ennyire gyűlölik és lenézik az idős embereket. Csak arról az apróságról feledkeznek meg, hogy egyszer ők is lesznek öregek és a gyermekeik az ő mintájukat fogják követni, akkor majd megértik, mennyire rosszul esik ez.
2020. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!