Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem bosszant a sok...

Titeket nem bosszant a sok bugyuta, akik nem olvasták el a kijarasi korlàtozàs pontjait, és azt hiszik nem léphetnek ki az ajtón?

Figyelt kérdés
Itt a különböző kategóriák is tele vannak hasonló kérdésekkel, hogy akkor most ide meg oda nem mehetek, úristen hogy oldjam meg? Facebookon is ezt látom csomó hozzaszólàsban. De ami betette a kaput, hogy ma elmentem sétálni. Tehát beültem a lakásnàl az autómba, majd kiszalltam belőle a semmi közepén, a saját vàrosomban, az erdőben, és sétáltam egy jót egyedül. Ez később szóba jött 1 ismerősömmel messengeren, hogy ki mivel tölti a napot ilyen jó időben, mikor mondtam hogy elmentem sétálni, teljesen el volt hűlve, hogy nem félek hogy megbírsàgolnak? Mert ő a kutyával is alig megy le ma hajnal óta, mert fél hogy megbüntetik. Tényleg ilyen hülyék az emberek? Pedig ő pl egy tanult 30-as férfi. És mindenhol ezt a mentalitást látom. Komolyan mondom ez nevetséges, miért nem lehet elolvasni a hivatalos közleményt, pànikkeltés helyett?
2020. márc. 28. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, én reménykedem, hogy sokan otthon ülnek, mert funkcionális analfabéták.
2020. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, egyesnek igaza van, igy legalább kevesebben vannak az utcán, mert bent pánikolnak. Szövegértés...
2020. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
MÁSOK hülyesége miatt igyekszem nem bosszantani magam. Ha annyi esze van valakinek, hogy nem képes egy - szándékosan - közérthetően leírt szabályrendszert értelmezni, akkor fonnyadjon meg otthon a WC-deszkán remegve! Valami gond van - véleményem szerint - az utóbbi évtizedek oktatási rendszerével, mert van aki számos nyelven makog (ilyen-olyan szinteken), de az anyanyelvén íródott, kimondott szavakat képtelen értelmezni.
2020. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van!
2020. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Az emberek többsége ostoba. Ha Orbán Viktor bejelent valamit az átlagproli tizenöttel megszorozza aztán nekiáll hülyeséget írkálni meg rinyálni. Ez van :D Én jól szórakozom rajtuk.
2020. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Most ez komoly??? Akkor én is feleslegesen vittem le futva a szemetet, nehogy valakinek ideje legyen megkérdezni minek vagyok kint???
2020. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen, egyfelől bosszant, másfelől 1-3 válaszolóknak tökéletesen igazuk van:)
2020. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 he84 ***** válasza:
27%
Hát igen, vannak akik nem olvassák el, vagy ha igen, akkor némely részeit félreértik. Engem nem bosszant kifejezetten, legfeljebb egy kicsit meglepődök. Ilyenek is vannak ezek szerint, akár fura ez, akár nem.
2020. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 he84 ***** válasza:
5%
Igen 6-os válaszoló, utólag jól látod már. Látszik hogy te se érted amit olvastál erről, vagy nem olvastad,... Nem kell pánikolva, sietve intézni dolgokat, nyugi!
2020. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak az a bosszantó, hogy nem egyféle tájékozódási lehetőség közül sem tudják páran, hogy mit kell/nem kell/lehet/nem lehet művelni.
2020. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!