Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem bosszant a sok...

Titeket nem bosszant a sok bugyuta, akik nem olvasták el a kijarasi korlàtozàs pontjait, és azt hiszik nem léphetnek ki az ajtón?

Figyelt kérdés
Itt a különböző kategóriák is tele vannak hasonló kérdésekkel, hogy akkor most ide meg oda nem mehetek, úristen hogy oldjam meg? Facebookon is ezt látom csomó hozzaszólàsban. De ami betette a kaput, hogy ma elmentem sétálni. Tehát beültem a lakásnàl az autómba, majd kiszalltam belőle a semmi közepén, a saját vàrosomban, az erdőben, és sétáltam egy jót egyedül. Ez később szóba jött 1 ismerősömmel messengeren, hogy ki mivel tölti a napot ilyen jó időben, mikor mondtam hogy elmentem sétálni, teljesen el volt hűlve, hogy nem félek hogy megbírsàgolnak? Mert ő a kutyával is alig megy le ma hajnal óta, mert fél hogy megbüntetik. Tényleg ilyen hülyék az emberek? Pedig ő pl egy tanult 30-as férfi. És mindenhol ezt a mentalitást látom. Komolyan mondom ez nevetséges, miért nem lehet elolvasni a hivatalos közleményt, pànikkeltés helyett?
2020. márc. 28. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
Engem azok bosszantanak inkább akik jönnek-mennek ha kell, ha nem. A nyugdíjasok meg pláne.
2020. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Az csak előny, ha megülnek a valagukon, legalább addig sem kell találkoznom velük. Elképesztően ostoba az emberiség nagyja, ez sokkal komolyabb probléma, mint bármilyen vírus. Ezért is kell nekünk egy új, funkcionális oktatási rendszer, ami többek közt értő olvasást és gondolkodást is tanítana. (Álmodozni lehet...)
2020. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nálunk vannak olyanok is, akik lefotózzák az embert, ha ki mert lépni az utcára, felrakják facebookra és akkor ott anyázzák, hogy megszegi az előírást, miatta halunk meg és hasonlók... Az egyik ismerősöm meg írt, hogy ők most voltak éjszaka kipakolni az albérletükből, hogy hazaköltözzön, mert nappal ugye nem lehet és félnek, hogy elkapják őket... Borzalom.
2020. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Azt bosszantja az embereket, hogy miattatok tényleg kijárási tilalom lesz. 2 nyomorult hét. Nem mész le csak 2-3 naponta 1x boltba és ámen. 2 hetet nem igaz, hogy nem bírsz ki úgy, hogy nem vagy kint egész álló nap. Ne mesélje be nekem senki, hogy minden ember annyit volt kint eddig meg annyit sportolt. Dehogy is. Eddig mindenki otthon ült szabadidejébe, de most hogy szépen megvan mindenki kérve, hogy nem, már csak azért is kimegy mindenki.

Köszönjük nektek hogy nem 2 hétre nem mehetünk el az x km-re lakó párunkhoz, barátainkhoz, hanem egy hónapig szigorúan be leszünk zárva.

2020. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 he84 ***** válasza:
És a 2 hét után (április 11-e után) mi lenne előttem válaszoló? Erre gondoltál, vagy erre nem? Taklán ha 2 hétig lehetőleg alig megy ki mindenki, akkor majd 2 hét után nem lesz se kijárási korlátozás, se kijárási tilalom? Hét nem hinném, hogy 2 hét komolyabb betartás után nem lenne már se korlátozás, se tilalom, hisz ennyi még nem oldja meg a vírust. Hisz 2 hélt alatt nem fog hipp-hopp mindenki meggyógyulni. Máskor kicsit gondolkozz jobban.
2020. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!