Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Postara is vonatkozik, hogy...

Postara is vonatkozik, hogy 9-12 kozott csak az idosek mehetnek?

Figyelt kérdés
Postakra is vonatkozik a korlatozas?

2020. márc. 29. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
A korlátozás nem úgy szól, hogy ebben az időben CSAK az idősek mehetnek, hanem úgy szól, hogy az idősek csak ekkor mehetnek.
2020. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

1. Nem jól tudod. Akkor mi értelme lenne a korlátozásnak.

Nálunk a Tescoba tegnap nem engedték be a fiatalokat 10 órakor.

2020. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Az első rosszul tudja.Csak az idősek mehetnek be.És postára is érvényes.
2020. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen,a 65 év felettiek mehetnek be 9 és 12 között.
2020. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Okés, 1-es vagyok, akkor nem jól tudtam!

Nem akartam félrevezetni a Kérdezőt.

2020. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A postára speciel nem tér ki a rendelet az idősebbek vonatkozásában, csak az élelmiszerboltokra,gyógyszertárakra és piacokra.

[link]


Tehát te akkor mész, amikor akarsz.

2020. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A Magyar Posta további intézkedésként saját hatáskörben döntött arról, hogy a postai nyitvatartás első órájában elsőbbséget biztosít a kiszolgálásban a 60 év feletti, a járvány miatt fokozottan veszélyeztetett állampolgárok számára. Ez azt jelenti, hogy a reggeli nyitást követően a postai munkatársak az érkező 60 év feletti ügyfeleket előre veszik a kiszolgálásban, az intézkedés március 25-től már érvényben van, arról minden posta értesült."


Ezek szerint lehet menni más időpontban is, de 8 óráig előre veszik a 60 év felettieket.

2020. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PeterN1971 válasza:

Ezt írja a posta.

A veszélyeztetett célcsoportba tartozom (60 éven felüli vagyok), de a postára kell mennem, mit tegyek?


Lehetőség szerint kérje meg fiatalabb ismerősét postai ügyei intézésére. Amennyiben ez nem lehetséges, akkor érdemes a nyitás első órájában érkezni a postára, mert arra az időtartamra elsőbbséget élvez a 60 év feletti korosztály a kiszolgálásban. Felhívjuk a figyelmet, hogy a 9-12 óra közötti, csak 65 éven felüliek kiszolgálásáról szóló kormányrendelet a postákra nem vonatkozik, csak élelmiszerüzletekre, drogériákra és gyógyszertárakra.

2020. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!