Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova mehetek nyaralni, ha...

Hova mehetek nyaralni, ha nincs pénzem, autóm, jogositványom és barátaim sem akikkel mehetnék?

Figyelt kérdés
Bármi ötlet?

2019. júl. 29. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hova szeretnél? :)
2019. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Parkba vagy túrázni a környékedre akár kutyáddal (már ha van) vagy testvérekkel/családdal
2019. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biciklitúra

Vonattal menni és sátorozni (ehhez nem kell jogsi csak a vonatjegy és egy sátor)

Ha diák vagy menj el nyári munkára

2019. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el önkénteskedni egy gyerektáborba. Én fiatalon ezt csináltam rendszeresen, nagyon jó buli volt (munka is volt, de azért nyaraltam is, ingyen, sőt még némi költőpénzt is kaptam). Társaság is akad (a többi önkéntes), akikkel még akár össze is barátkozhatsz.

Mondjuk valószínűleg már korábban kellett volna jelentkezni.

2019. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
A Járda-szigetekre, vagy esetleg a Mosoga-tóhoz.
2019. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon kedves vagy, kedves utolsó.


Ha nyaralni mennél, és tényleg nincs pénzed, az nagyon nehéz. Én is a biciklizést mondanám, de az aktív pihenés. Nekem régóta tervben van, hogy megyek és korbetekerem a Balatont.

Satrazassal vigyázz, mert semmi nincs ingyen, bár ha egy erdőben elbujsz, valszeg senki nem fog kopogtatni, hogy hé, itt nem szabad satrazni. :D

Ez mondjuk 2 nap tuti.


Ha van valamennyi pénzed, teszem azt, 10 K, abból Balcsin is lehet már szállást kapni (pl Almádiban, kemping vagy bárhol 2-3 k/éjszaka). És akkor még a víz is közel van, egy belépő kb nagyon max 1000, ha diák vagy, jóval kevesebb, sört meg lehet venni a boltban is. :)


Ha kicsit több pénzed is lenne esetleg, vagy tudsz még várni, azt mondom, hogy "aprópénzből" ki lehet hozni egy külföldi utat. Mi 25-bol kimentünk Krakkoba 4 éjszakára, 5 napra. Ebben volt szállás és útiköltség, utóbbi a Flixbusnal (nem reklám). Ha megnézed, és csak hétvégére mennél, a feléből megvagy, és ott nem drága az élet. Persze az éttermekben a kaja igen, de nagy kb ugyanannyi vagy olcsóbb minden, mint itthon.


Természetesen Flixbussal nem csak Krakkoba lehet menni, hanem a környéken szinte bárhová... Szóval lelemenyesnek kell lenni. ;)

2019. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!