Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tagadjam hitelesen ha...

Hogyan tagadjam hitelesen ha azzal vádolnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne sétálj kézenfogva fiúkkal, de lányokkal igen.
2020. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert de miert erdekel olyan emberek velemenye akik ennyire hulyek? Ha az is lennel nem mind1...
2020. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szexuáld meg az anykuat, de szó szerint.

Opcionálisan esetleg a hugukat, vagy nővérüket.

2020. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez kétesélyes. Ha nem vagy meleg, akkor kb szerintem tök mindegy mit magyaráznak rólad. Ha meg az vagy, akkor hosszú távon csak magadnak ártasz azzal, hogy mindenhol csak megtagadod önmagad. Most nem azt mondom hogy vállald fel hogy ó heló én meleg vagyok, csak szimplán hagyd rájuk a dolgot, mert senkinek semmi köze nincs hozzá, és az évek alatt rájössz majd, hogy aki emiatt elidegenedik tőled, azzal kb kár is foglalkozni, mert ha valakivel közelebbi kapcsolatba kerülsz, akkor lehetetlen hogy előbb utóbb ne derüljön ki. Gondolom nem akarsz örök hazugságban élni.
2020. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt hogy nem vagy, és lépj tovább az életeddel mint egy normális felnőtt.

Ha meg még kölyök vagy... Hát ez van, minden csoda három napig tart. Holnap után már találnak valami mást a kis ismerőseid.

2020. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hitelesen aligha tudod, max, ha vállalod, hogy “letesztelnek”, mondjuk “rádküldenek” egy csajt, hogy reagálsz-e rá ott középen. :D

Amúgy meg az ilyen pletykák ellen nemigen lehet mit tenni. Próbáld meg leszarni, ha nem nagyon durván csinàlják.

2020. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy ha meleg lennél, rá lennél izgulva, de te hánysz a pofájától.


Vagy mondd, hogy nem vagy meleg, de ha ennyire szeretné, kivételt teszel és leszphat.

2020. ápr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald fel, ma már nem ciki. Sőt.
2020. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!