Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy koptassam le szépen?

Hogy koptassam le szépen?

Figyelt kérdés

Van egy srác az egyetemről (van néhány közös óránk), és mostanában elkezdett írogatni. Előtte nem beszéltünk túl sokat. Nincs úgy bajom vele, de mostmár kb. minden nap ír, és nekem egyrészt nincs igényem arra, hogy ilyen szinten tartsuk a kapcsolatot egymással, másrészt meg tartok attól is, hogy valami többet akarna.

Szóval most elkezdtem azt csinálni, hogy csak több nap után válaszolok az üzeneteire, de nem úgy tűnik, hogy venné a lapot.

Nem akarom nagyon megbántani, viszont sem kedvem, sem időm, sem energiám nincs ezt így folytatni. Nem igazán vagyunk egy világ, és elég erőltett sokszor a beszélgetés.

Tudtok valami nem túl bunkó lerázási taktikát? :D Vagy folytassam a 'flegmázást', és akkor majd csak észreveszi?



2020. ápr. 8. 13:00
 1/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
72%
Bunkót nem fogok tudni, de tisztán és világosan közöld vele hogy mit szeretnél. Szerintem.
2020. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, ne haragudj, hogy nem nagyon válaszolok, de nem szeretnék az egyetemmel kapcsolatos témákon kívül beszélgetni."
2020. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
"Bocs, de semmi kedvem beszélgetni veled." Kész – világos és nem is bunkó.
2020. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Szépen téged kellene lekoptatni a földfelszinéről. Nemhogy örülnél szóba áll veled valaki.
2020. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Te is fiú vagy kérdező?
2020. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg kedvesen, hogy pl bocsi, de másra szeretnéd összpontosítani az energiáidat; amit ő ír, az neked nagyon sok, sokszor akadozik a beszélgetés, és néha ez így neked már úgy sok, szóval írhatna kicsit kevesebbet

Vagy valami

őszinte legyél, de kedves. Törekedjél legalábbis erre a kettőre. Finoman fogalmazd meg azt neki, hogy mit szeretnél, de ha mondjuk csak utalgatsz és nem konkretizálsz, nem biztos, hogy veszi a lapot, szóval írd le neki lényegre törően, ne olyan körmonfont barokk körmondatokkal írd körül, hanem próbálj azért lehetőleg egyértelmű lenni, de nem bántó kereteken belül.

2020. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :) (Lány vagyok egyébként)
2020. ápr. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!