Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőmet öccse mindig itt...

Barátnőmet öccse mindig itt van nálam, ide jár számítógépezni? Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves vagyok van egy 20 éves barátnőm 2,5 hónapja vagyunk együtt a kapcsolat maga jó volna, de van egy 14 éves öccse aki " rosszfiú" és idáig eljárt fűvezni a haverokkal. Kb 1 hónapja volt az hogy mondta barátnőm magával hozza hogy ne csináljon hülyeséget, kérdezte nem gond mondtam nem. Szóval mivel barátnőmmel akartam kettesbe lenni, át mentünk a másik szobába DVD-ni (XXX) ha valakinek nem esne le :P. Addig mondtam neki játszhat a gépemen. Elég jó kis gamer gépem van I5/16GB ram GTX 1050. Az nap játszott 4-5 órát. De azóta minden hétköznap suli után itt eszi a fene, volt olyan hogy elmentem meló után zuhanyozni, mire visszaérek ott ül a gép előtt. A csajom kérdeztem ki engedte oda, ő mondta hadd játsszon, így legalább nem jár el füvezni meg lekötni magát. Hétvégén még rosszabb a helyzet, Reggel arra ébredek valaki kiabál. Barátnőm beengedi beül a gép elé, este nyolcig képes előtte ülni. Nem az hogy féltem, de azért szerintem a pofátlanságnak is van határa. Az a gond túl jó szívem van, de már ott tartunk hogy a saját gépem elé nem tudok beülni. Mert ha öccse nincs itt akkor meg barátnőm használja a gépemet, mert ö meg LOLozik vagy simsezik.

Hogy mondjam meg hogy ne legyen belőle sértődés? Napi fél órát tudok a gépem elé jutni, de akkor már semmi kedvem sincs használni mert 10 órakor alszok és hajnal 4 órakor indulok a melóba. Kezd elegem lenni ebből, ráadásul öccse a hétvégi maratonján itt eszik és iszik is.



2017. ápr. 5. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha a csaj szerint ez normális akkor át kéne gondolnod a dolgokat vele.
2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hajítsd ki, a csajjal együtt. Ha ő úgy gondolja hogy ez a helyzet így normális, akkor neki is valami komoly stiklije van.
2017. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nyomd a kezébe a villanyszámlát.

Vagy buheráld meg a gépet, hogy ne tudjon játszani.

2017. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem érzi barátnőd sem, hogy ez pofátlanság, valószínűleg ő is van olyan pofátlan, mint az öccse. Figyelj, a te géped. Ha dolgod van rajta, menj és mondd, h dolgod van. Ha játszani akarsz, menj oda és kérd el a gépet. Neked nem kell egy 2,5 hónapos kapcsolatban gyakorlatilag eltartanod és foglalkoztatnod a barátnőd öccsét (ráadásul saját károdra), így nem is kell finomkodnod és várnod, hogy bekapcsoljon nála a jóérzés, vagy valami ilyesmi... ami elég nagy eséllyel nem is fog. Légy határozott, lépj és barátnődnek magyarázd el, hogy neked ez így nem igazán korrekt, sok ez az egész és szeretnéd mellőzni az öccsét az otthonodból. Ha van értelme, megérti, ha nincs, nem vesztesz sokat.
2017. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szeretem ezt a lányt, meg jó vele a szex is. De az öccse a zavaró tényező. Mert a szülei rábízták hogy vigyázzon rá, és szerinte ez segít hogy itt nálam gépezhet. Azóta nem füvezik. Legjobban az zavart így utoljára hogy az öccse 25E forintot ajánlott a számítógépemért. Tegnap vagy tegnap előtt ide állított hogy félre rakott pénze van és megvenné a gépem kompletten. De a szülei se százasok mert mikor ma ott voltam az apja alkesz és mondta hogy jó nagy szemétláda vagyok hogy nem adtam el a gépet a kisfiának.

Csak ma lett elegem ebből az egészből, hát szerintem ha holnap találkozunk meg mondom neki hogy elég volt, nem akarom hogy a öccse idejárjon továbbra is.

2017. ápr. 5. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
De ember nehogy már ellentényező legyen az, hogy jó a csajjal a szex. Legyen értékrended 25 évesen!
2017. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor holnap szex után elmondom neki a helyzetet! Igaz ez se mehet tovább hogy internetkávézót csinálok a házamból.
2017. ápr. 5. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis gamergep. 1 jócsaj és egy fűvező öcskös és egy apa aki azt hiszi hogy 25ezerbol kijönne a gamergep.

Csajnak nyuts egy másik lehetőséget pl menjetek az ocsevel labdazni, focizni ki valahova. De ha ez nem jó kodold le a géped. Apuskát meg akár 1 korsoval is lekenyerezheted ha teleg alkesz és közben elbeszélgethetsz vele a helyzetrol.

2017. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy verte már ki a géped előtt, és nem mosott kezet utána? Korosztályát tekintve 95%, hogy már megtörtént.
2017. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélj barátnőddel, mondd el neki konkrétan a problémádat, meg hogy mit érzel és hogy a géped az nem az öccséé hanem a tied.


Megjegyzem fogalmam sincs hogy tudtál összeszedni egy gamer gépet meg ami szemet szúróbb - munkahelyet. Én évek óta próbálok elhelyezkedni de folyton visszautasítanak.

2017. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!