Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan viszonyuljak az olyan...

Hogyan viszonyuljak az olyan emberekhez, akik lenéznek, kevésnek tartanak?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik lenéznek.

Pl. Régi iskolatársak, a "nagy arcok", Facebook-on is kitöröltek, utcán sem köszönnek.

A legjobbnak nevezett barátnőmmel is összevesztem a saját büszkessége miatt és biztosra veszem, hogy mindenkinek leadott, mert nála ez így működik: ha valakivel összeveszik, kibékül a másikkal, és akivel össze veszett, azt mindennek leadja.

Nem igazán vannak barátaim, de nem is ez a gondom, hanem mit lehet kezdeni a lenéző emberekkel,akik szemében "senki" vagyok? Hogyan kezeljem?

24/L


2020. ápr. 12. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Figyelmen kívül hagyod őket.
2020. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szétrúgod őket.
2020. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Kerüld el őket,ne foglalkozz velük.

Ez a legjobb,amit tehetsz.

2020. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak magaddal foglalkozz. Ezzel bebizonyítod, hogy igenis, sokat érsz.
2020. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld őket.

Mindig lesznek olyanok, akik lenéznek. Nem kell velük foglalkozni.

2020. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊

Igyekszem ignorálni, figyelmen kívűl hagyni őket, méghy nem is könnyű...

2020. ápr. 12. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor kevés önbizalmam volt nekem is rosszul esett az ilyen, mert volt aki kimutatta rendesen. De utólag belegondolva olyan is volt, hogy csak én hittem azt, pedig nem is úgy viselkedtek.

Az számít hogy mi lesz az emberből, nem az, hogy ki volt az iskolában. Ezeknek a nagy arcoknak legalább fele hidd el hogy nem fogja többre vinni annál, hogy csak arcoskodik. Igazából az számít, hogy a saját mércédhez képest mit érsz el. Hogy TE elégedett vagy-e az életeddel. Amióta így gondolkodok azóta nem érdekel hogy ki mit gondol az életemről. Amúgy se tökéletes senki.

2020. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7, nagyon szépen köszönöm válaszod, elgondolkodtató, amit írtál! Repült a zöld pacsi!
2020. ápr. 25. 12:43
 9/9 anonim válasza:
100%
Mellőzd, hagyd figyelmen kívül őket. Keresd kedves emberek társaságát , a többieket engedd el .
2020. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!