Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A városiak mért állnak hozzá...

Csirke úr kérdése:

A városiak mért állnak hozzá ellenségesen a falusi emberekhez? És miért szídják falun a városiakat?

Figyelt kérdés
Én falusi vagyok...

2018. ápr. 1. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Akkora paraszt vagy hogy még a felhasználó neved is Csirke úr! 😂
2018. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkora paraszt vagy,hogy bicskával eszed a vattacukrot!

:) :DDDD

2018. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor "vidékre" költöztem (bp-től 20 km) akkor én voltam a városi bunkó, mert szóltam a szomszédnak, hogy jó lenne ha nem állna be az én saját kapubajárómba. Mert használni szeretném.

Egyébként fogalmam sincs.

De sok esetben én is észrevettem ezt.

2018. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam ilyet.

Alapból hogy mondod meg valakiről, hogy városi vagy falusi?

Normális emebereknél ilyet nem mondasz meg első percekben, meg nincs rád írva.

2018. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyesmi, még soha nem tapasztaltam.
2018. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok!

Viccet félretéve,én laktam falun is meg Budapesten is.

Az a helyzet,hogy kulturált ember nem ellenséges a másikkal.

Sajnos a társadalomban mindenhol akadnak tahók,akik csak a másikkal vannak elfoglalva,irigyek,rosszindulatúak.

A falusiaknak is és a városiaknak is más más a szokásaik,más dolgokkal foglalkoznak,máshoz értenek,ebből alakulhatnak ki ellentétek.

2018. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
próbálj városból idegenként faluba költözni, megtudod mi az, hogy ellenséges hozzáállás :D
2018. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Falu és falu között is van különbség. Nem m1 hogy egy 400 fős kisfalu vagy egy 3 ezres település..
2018. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lakhelyfüggő, hogy ki hogyan áll a másikhoz, legalábbis szerintem. Közel 20 éve van egy hétvégi házunk egy 5000-es lakosú vidéki kisvárosban budapesti családként. Beszólások voltak/vannak (egyre kevesebb), de ezek között csak elvétve volt durva, a legtöbb inkább csipkelődő. A legtöbbször elengedtem a fülem mellett, de ha olyan volt, visszaszóltam. Komolyabb balhém nekem a 20 év alatt egyszer volt, de rosszban senkivel sem vagyok. Nekem ez a személyes tapasztalatom. Persze ez nem mindenhol van így, de azért általánosítani sem kellene, márpedig a kérdező azt teszi.
2018. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A falun ugye mindenki tudja hogy vannak olyan emberek akik a "pletykások" ugye egy 120 fős falun jobban terjed a "szó" ahogy a kolléga már azt leírta. És amúgy ha valaki nem ért az állatokhoz aki városi az miért tart?
2018. ápr. 2. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!