Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az akinek rossz kommunikációs...

Az akinek rossz kommunikációs képességei vannak milyen módszerekkel és gyakorlatokkal tud mimnél gyorsabban és hatékonyabban megtanulni nagyon jól kommunikálni?

Figyelt kérdés

Nyilván kommunikálni kell mimnél többet, de én arra vagyok kíváncsi hogy milyen módszerekkel lehet ezt a gyakorlatot minél hatékonyabbá.

Aki volt már valamilyen kommunikációs képzésben az megosztaná velük hogy milyen gyakorlatokban vett részt?


2020. ápr. 13. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mièrt merült fel a tèma benned?
2020. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert ne merulhetne fel benne ez a kerdes? Szerintem egy jo es hasznos kerdes, ha ertelmes valasz erkezik ra.
2020. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olvass sokat es meg tobbet, olvass mindenfelet
2020. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen területen.

Nekem szakmai téren egyértelműen a kényszer segített. Bedobtak a mélyvízbe, csinálni kellett, mellette egy keveset olvasgattam a témában.

Egy 2 napos céges tréningen voltam ilyen témakörben, de nem mondanám, hogy túl sokat segített.

2020. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!