Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel keresnek ennyit a...

Mivel keresnek ennyit a salgótarjániak?

Figyelt kérdés

Még soha sehol nem láttam annyi felső kategóriás autót, mint Salgótarjánban. Tele van az utca Mercikkel, BMW-kkel, Audikkal. De nem ám szakadt 100 éves járgányok ezek, hanem vadonatúj, R, S rendszámúak. Azért nem értem ezt, mert itt borzasztóan alacsonyak a fizetések, és szerintem a vállalkozások sincsenek kimondottan irigylésre méltó helyzetben. Miből telik az embereknek ilyen autókra? Még a lakótelepeken is ilyenek sorakoznak. Szeretnék én is valami olyan tevékenységbe kezdeni, amivel ennyit lehet keresni, de mi lehet az? (Megkérdezni nyilván nem tudom őket, egy parkoló autónál nincs ott a tulaja, az utcán meg nem fogom leintegetni, hogy ugyan árulja már el, miből telt neki erre)

Ötletek?



2020. ápr. 16. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hitelből van a nagy részük, amit elvisz előbb- utóbb a cica.
2020. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Külföldi munka általában. Borsodban ugyanez megy.
2020. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen általában a feleség külföldi reklámszereplései hoznak ennyit, az utána epekedő rajongók bőkezű ajándékaival kiegészülve.
2020. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg valamilyen cigánylakodalom?
2020. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Sokan rongyoznak, úgy egyszerűbb a drogot csempészni.
2020. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.

Én is nagyon sok nagykategóriás kocsit látok, sőt, ha ott vagyok, mindig látok min. 3 Audit, pedig nem nagyon figyeltem, csak azóta figyelem mióta ezt én is észrevettem. Budapesten több kiskategóriás kocsit látok, mint Salgótarjánban.

Még azt mondják, hogy a salgótarjániaknak milyen nehéz az élet, mennyi szegény van. Persze, látszódik, főleg az autókon.

Soknak hitelből van. Van olyan barátom, aki kijelentette, hogy ő csak Audiba ül be, így ő csak Audit vesz használtan, mégha hitelből is.

Meg sok itt a vállalkozó, a katások elég sokat tudnak csalni, ha ügyesek. Számlát nem nagyon szeretnek adni, ritka, ha adnak.

2020. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Ötletek: kemény fizikai munka, faszállítás, mezőgazdaság, asztalos, ételbár, külföldi munka, fekete munka, lopás, adócsalás. Salgótarjánban ritka a diplomás.

A lényeg, hogy nem alkalmazottak.

Vagy vállalkozók vagy külföldről segíti őket egy vagy több családtag vagy ők dolgoztak külföldön.

2020. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rongy, külföldi munka, vállalkozás!
2021. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!