Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek vénusztrafóbiás...

Szerintetek vénusztrafóbiás vagyok?

Figyelt kérdés

Először is, a vénusztrafóbia a csinos,szép lányoktól való félelem. De ez nem csak egy egyszerű félelem, hanem egy pánik.

Kezdem az elejéről. Lány vagyok. Azt olvastam, hogy ez a fóbia többségében fiúknál fordul elő önbizalomhiány miatt.

Ha meglátok az utcán egy feltűnően kiöltözött, kisminkelt lányt,akkor inkább lefordulok egy másik utcába és messziről elkerülöm, közben reménykedek, hogy nem vett észre.

Ha egy internetes reklámban beadnak egy szép lányt,akkor letakarom a képernyőt, vagy elfordítom a fejem.

Ebből leszűrhettétek, hogy nincsenek lány barátaim. Régebben volt egy, csak összevesztünk és mostanában ki akart békülni, csak túl feltűnően öltözködik és nem tudnám mostmár őt elviselni.

Egyébként ez az egész pár hónapja kezdődött és egyre erősebb lesz bennem. Megőrülök,hogy nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, kérlek segítsetek!

17/L



2020. ápr. 16. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Sminkelj,öltözz csinosan es szard le a többi nőt

Nem is értelek

2020. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem szeretek sminkelni és a bő cuccokat is szeretem
2020. ápr. 16. 13:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!