Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is volt hasonló helyzetben?

Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Most jelenleg valahogy úgy vagyok magammal meg mindennel akár az emberi kapcsolatokkal, hogy mintha teljesen mindenkivel elvesztettem volna a bizalmamat és kevés emberrel is beszélgetek mostanában.

Ha netán valaki feltenné nekem a kérdést, hogy számomra mi a bizalom az az , hogy szinte bármit megoszthatok magamról vagy akár az életemről úgy, hogy abból sok mindenre nem derülne fény vagyis kevesen tudnának ezekről a dolgokról és egyes embereknek nem járna el a szája azokról amiket mondok.



ápr. 25. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
El vagy kenődve. Szedd össze magad (sport, természet, innen lehet erőt meríteni), és a bizalom is vissza fog jönni. Ha jobban érzed magad, könnyebben belebotlasz a megfelelő emberbe, akiben megbízhatsz.
ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehetséges
ápr. 25. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amiket soha senkinek nem mondok el és mondtam még el.


Olyan is van amit egyiknek elmondok a másiknak pedig nem, szóval szétoszlik.


Családom és legközelebbi hozzátartozóim akikkel napi szinten találkozok szintén nem tudnak mindent és nem is akarom.


Egy idegen ember volt eleinte akiben nehezen bíztam meg, borzongtam ha belegondoltam abba, hogy hozzámérjen, de végül belementem és életem egyik legjobb döntése volt, ő a masszőröm :)

Igazából már a 3. mert az első kettő nem jött be, már első látásra inkább nemet mondtam.


Ő szinte kívülálló, vele nagyon sokmindent meg tudok beszélni és el merek mondani, alapból már az is csoda volt részemről, hogy engedtem hozzám érjen.


tudom szinte neki ezt is kell tennie, de hosszú idő után már bizalmasom lett.


Amit ebből ki akarok hozni, azaz, hogy találtam valakit akinek mindent el merek mondani és végre kicsit kiadhatom magamból. Szóval a legjobb az lenne ha neked is sikerülne találnod valaki egy nem túl közeli személyt akivel őszintén tudsz beszélni.

ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézve a mai magyar társadalmat, embereket, köztük magamat is, nem csoda, hogy így gondolkodunk sokan - köztük én is.
ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amióta városi lettem meg gyárba dolgoztam azóta valahogy bennem is megváltozott a világ vagy micsoda meg hát családos ember is lettem igaz 30 még nem vagyok de akkor is olyan ez az egész hogy nem is tudom kicsit mintha olyan üres lennék
ápr. 25. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon át tudom érezni.

Az utóbbi időben felületesebbek/felületesek lettek az emberek, vagyis a nagyjuk mindenképp a környezetemben, sokukkal nem is lehet rendesen beszélgetni. Legyen szó offline vagy online térről. Olyan szinten gyakori, már-már elfogadott dolog lett a ghosting is, hogy ilyenek miatt sincs túlzottan nagy kedvem írogatni sem már.

ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 A nem túl közeli személyek olyan könnyen rá tudnak látni az ember problémáira, hiszen kívülről látják. Hasznos tud lenni a beszélgetés velük.

Én rendszeresen élek ezzel a módszerrel, rengeteget tanultam, és segítek, ha tudok, mindezt úgy, hogy tulajdonképpen nincs egy barátom se. Nem mondom, hogy idilli állapot, de most ez van. Így ki lehet bírni :)

ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!