Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha leèrtetleneznek miközben a...

Ha leèrtetleneznek miközben a masik nem érti mi van, azzal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Jellemzö ez egyik spanomra.


Mai szitu:

ö: van egy keylogger program androidra, linkeli (tudja hogy androidos a telom)

En: dehisz ez egy kemprogram az a lenyege ha màsnak a gépere telepited atküld neked jelszavakat meg mindent. Nekem minek kene a sajatomra?

-ö: nem ugy gondoltam hogy a sajatodra, hanem pl ha lesz gyerek-telo stb

En: jah (jelezve hogy értem màr)

En: ami sajatra hasznos lehet inkabb pl a hivasrögzitö hogy vissza tudd hallgatni esetleg ha elfelejtetted mikröl beszeltetek

Ö:még mindig nem erted de ez mindent rögzit nem csak hangot. De nincs idöm most. Olvasd vissza.


Es innenstöl arrol irkaltunk hogy igen de az màs telojara praktikus ha kemkedni akar az ember irtam is hogy értem màr rég azt hogy nem sajàt telora gondolta telepiteni, viszont en mar elkanyarodtam arra hogy sajàt telora milyen progik lennenek hasznosak.



Nem is ez a tema a lényeg most.

Hanem hogy ez az ismerösöm de Mindenböl azt hozza ki hogy en nem èrtek semmit, nem figyeltem olvassam el ujra, miközben màr règ lereagàltam azt amit ö irt es folytattam tovabb a témàt masfelé is.



Vagy hianyosan ad infokat.

Pl kaptam apatol lakast. (Teljesen mashol mint ahol az ismerösöm el)

Erre kerdezem (amiert nem volt tiszta hogy most ö akkor költözik, vagy atmeneti szàllàs lenne amig atutazoban lenne ott vagy kellett egy random bulihoz hely)hogy mièrt kaptal lakast?

Erre irja mert üres, nem hasznalja es neki adta.

Kerdezem megint de miert mi celbol?

Erre csak fujja tovabb mert az apjanak nem kell.


Aztan kifejtettem hogy de bakker sacc 1000 km rel elsz arrebb mi a fr.ncnak kell akkor a keco ott? En ezt nem ertettem csak. Azt hittem konkretan celiranyosan kaptad megbeszelve stb.



Es ugye megint le vagyok èrtetlenezve.


Ès màr ott tartunk hogy ö amugy el is könyvelt engem èrtetlennek!

Kb minden 2.beszélgetesünk hasonlo.


Most a beszelgeteseket hogyan lehetne normalis mederbe terelni vele?


Csak vele ilyenek a beszelgetèseink erdekes massal nem arrol szolnak hogy magyarazni kell a masiknak mit miert irtam kerdeztem nem azert mert nem ertem mit ir mert nagyon is értem, csak epp folyamat magyaràz mintha nem èrtenék vmit, közben ö nem érti en miröl irok.


2020. ápr. 19. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg elég értetlen vagy.
2020. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, kettőtök közül nem te vagy az értetlen.
2020. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

En is ugy latom mintha ö mndig le lenne maradva valahogy egy lépéssel es kapasbol èrtetlenezik miközben már rég lereagàltam amit irt es màr füztem tovàbb a beszelgetést.ez


Ez miatt szabàlyosan romlik a kapcsolatunk mert öt idegesiti hogy ertetlennek hisz engem pedig hogy nem làtja àt miröl irok.

2020. ápr. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!