Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 25-27 éves szingli srácok,...

Thepityu kérdése:

25-27 éves szingli srácok, milyen életetetek van le írnátok?

Figyelt kérdés
Vége lett egy nagyon hosszu kapcsolatomnak (8év, és nagyon nem talalom a helyem ,kajak munka alvas az eletem,es inspiráciot gyujtenek.

2020. ápr. 19. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok még 25 éves de nem sok kell hozzá, kb hasonló az életem mint neked. Munka,alvás,annyi a különbség hogy nagybácsi lettem így többször babázni is szoktam ami tőlem eddig nagyon messze állt,mondhatni jól el vagyok, szeretem a munkámat sofőr vagyok és járom a nagyvilágot így mindig van valami új dolog az életben amit még nem láttam vagy tapasztaltam így sokkal könnyebb átt tudom vészelni az életet. Szabadidőmet mostmár próbálom jól kihasználni ami valamilyen szinten sikerül is,ez úgy mond egy külön életforma,sajnos nem nagyon hiszek olyan hosszú távú kapcsolatban mint neked volt,nem szeretném abbahagyni ezt a munkát mivel enélkül üresnek érzem a mindennapjaimat és nem tudok sokáig otthon maradni ezt a 2 hétkarantént és 2 hét leállást is úgy mond nehezen bírtam, de valamilyen szinten élvezni tudtam az életet, 1 hónapnál több időt nem tudok otthon tölteni sem.

Sajnálom ami veled történt, próbálj valamilyen hobbit tálálni, kezdj el sportolni ez sokat tud segíteni, tapasztalatból mondom.

2020. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb emberrel az a baj, hogy nem kész kompromisszumokra, így nem is lesz hosszú távú kapcsolatuk, kedves egyes. Én ezt láttam magam körül, a párok felreneznek. Az én kapcsolatomban nem nézünk félre, mindent megbeszélünk. Ez a 10. Év és még csak 27 évesek vagyunk.
2020. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, eloszor is a nezopontodon kell valtoztatni.

Mert ha belegondolsz, eddig sem volt tobb az eleted, csak kaja, munka, alvas + szex/baratnovel egyutt toltott ido.

Nyilvan ennek is fontos szerepe van a teljes es boldog elethez, de szerintem az ember akkor tud igazan boldog lenni, ha sajat magaban is megtalalja a “kellemes tarsasagot”.

Pl ha van egy szabad hetveged, akkor azt nem azzal toltod, hogy az agyban doglessz, kaja, alvas, aztan szevasz, hetfotol megint munka, kaja, alvas stb. Mert ez igy tenyleg egy ures es motivalatlan elet.

Ha igy eled az eleted, akkor szamodra a baratnod is csak egy potlek volt, aki megszinesitette egy arnyalatnyit az egyebkent “unalmas” es motivalatlan eleted.


Elso korben kezdj el magaddal foglalkozni. Mi tenne boldogga? Mi a celod az eletben? Kielegit a munkahelyed? Szeretnel valami mas karriert? Szeretnel sajat csaladot? Van hobbid? Van tarsasagi eleted? Egeszsegesen elsz? Sportolsz?

Ezeket kell eloszor tisztaba tenni, es hidd el mar nem is lesz annyira ures az eleted.

2020. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Harmadik valaszolo vagyok, ezt a kepet nehany napja talaltam, es szerintem van bene igazsag (ha tudsz angolul)


[link]

2020. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2# Ebben teljesmértékben igazad van. Ugyan ezt látom én is a környezetemben.

Ezt csak támogatni tudom,egy jó kapcsolatban minden meg kell tudni beszélni,másképpen nem jutunk egyről a kettőre.

Gratulálok a kapcsolatotokhoz,így tovább, nyilván mindig is lesznek nehézségek de mindent meg lehet oldani csak meg kell tudni beszélni,majd cselekedni kell.


Ez a 10. Év és még csak 27 évesek vagyunk.

2020. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Csajozok meg elek. Jó életem van. Én vagyok a legjobb. Nem vagyok ilyen csicska mint ti.
2020. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!