Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fox Posthoz be lehet menni...

Fox Posthoz be lehet menni idős sávban is, megbüntetnek érte?

Figyelt kérdés
Sajnos belül van mindenhol!
2020. ápr. 20. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az "idős sáv" csak az alábbi helyekre vonatkozik: élelmiszerüzlet, drogéria, piac, patika. Minden más szabad, ott legfeljebb a beltérben tartózkodók száma van korlátozva, és mondjuk az utcán áll a sor, ha forgalmas az üzlet.
2020. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még olyan FoxPost automatát, ami üzleten belül lett volna, épületen belül, az más kérdés, de pláza folyosón vagy aluljáróban, odáig be lehet menni.
2020. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tesco elejében van, de mindegy már...
2020. ápr. 20. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha bent van az üzletben, akkor oda szerintem most csak ugyanúgy sávosan lehet bemenni, de érthetetlen, miért így alakítják ki, ahol így van, ennyi erővel az épületen kívülre is lehetne helyezni. Másik csomagautomatába nem tudsz rendelni, ami normálisan van elhelyezve?
2020. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Feladni akartam, ezért halasztottam, most közelte 2.nap után,hogy "mégsem kell". Felajánlottam neki mindent...
2020. ápr. 20. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom, de hagyd akkor, nem ér annyit, hogy bosszankodj miatta.
2020. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én tehettem róla, hanem ez a hülye helyzet, ha nem fogja fel... Ez van.
2020. ápr. 20. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!