Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok ti mit csináltok...

Fiatalok ti mit csináltok karantén idején?

Figyelt kérdés

Én már nagyon unatkozom és dolgoznék de nincs hol, lassan 2 hónapja, néha úgyérzem megőrülök már

Ti hogy vagytok ezzel?

21l



#lány #magány #Karanténba
2020. ápr. 21. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Én adok neked munkát ha szeretnéd :D

Nagy a telek lassan le kéne fűgyírózni.


Amúgy én elvagyok. Bár dolgozni is be kell járnom de ott is csak lazsálás van. Gépezés beszélgetés és minden szuper. :P

21/F

2020. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én dolgozok szerencsére olyan helyen ami nem zárt be. De egész jól el lehet ütni az időt karanténban. Pl olvasni lehet, sorozatokat nézni, esetleg biciklizni, vagy rajzolással, festéssel próbálkozni:)
2020. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrkent dolgozok. Ha épp ottjon vagyok akkor olvasok, nyelvet tanulok és igyekszek fizikailag formában tartani magam. Annyit változott az életem hogy hétvégente nem járok el sehova. Meg amúgy sem a munkán kívül.
2020. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Én amúgy is otthon ülős vagyok, nem nagyon érint/hat rám a dolog.

Itthonról tudok dolgozni, amúgy meg inni szoktam mert az a kikapcsolódás. Ilyenkor se iszok többet vagy kevesebbet mint máskor. Kutyát tudok sétáltatni, kertünk is van, nem érzem hogy megőrülnék.

24/f

2020. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
60%

Én új dolgokat próbálok ki. Apukámmal majd szeretném még elkezdeni a gitározást, ugyanis neki van és mindig is szerettem volna gitározni. Ha nincs hangszer, vagy nem akarsz zenét tanulni nem baj, rengeteg sok dolgot kipróbálhatsz még, itt van jó sok hónapod rá. De én még például elkezdtem svédül tanulni itt a nagy unalomban, meg norvégul is tanulgatok. És ha még nem unnátok:


Stanna Hemma! (maradj otthon svédül ;D)

2020. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Munkaidőben dolgozunk, azon kívül főleg kertészkedünk, igazából elég jól elfogyasztja az unalmas órákat. Most rakjuk rendbe a nulláról a kertet a háznál, ahova nemrég költöztünk. Jó móka, csak jó lenne ha kicsit több időnk lenne. :D

26n

2020. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát irigyellek titeket én már nem tudom mivel elütni az időt
2020. ápr. 21. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Heti egy napot be kell mennem dolgozni, de azon kívül írok olvasok, novellát írok, bevásárolok ha kell, és főzök. Általában ezeket.

Ja, meg napi egyszer azért megengedek magamnak egy fél órás sétát, délután 5 tájékán.

2020. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elveszítettem a munkahelyem a korlátozások miatt, kerestem másikat, mellé egyetemre járok, szóval van mit tennem. Bár a kimozdulás hiánya már eléggé zavar.

24F

2020. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 4-esre irigyek vagytok vagy nem tetszik hogy iszik? Vagy miért lett lepontozva, talán helytelen a válasz?
2020. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!