Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok ti mit csináltok...

Fiatalok ti mit csináltok karantén idején?

Figyelt kérdés

Én már nagyon unatkozom és dolgoznék de nincs hol, lassan 2 hónapja, néha úgyérzem megőrülök már

Ti hogy vagytok ezzel?

21l



#lány #magány #Karanténba
2020. ápr. 21. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nem unatkozok.Tanulok,Netflix-en nézem a fipmeket/sorozatokat,sétáltatom a kutyát,olvasok,rajzolok
2020. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tanulok. Csomó órámat megtartják ahhoz képest, hogy semmit nem csinálunk, mármint semmi értelmeset és szerintem semmi szükség nincsen rájuk, csak feleslegesen megy velük az idő. Ezen kívül is rengeteg beadandót kapunk, teszteket írunk stb. Szóval ezen kívül nem marad túl sok időm, így max. néha megnézek egy-egy filmet, egy részt egy sorozatból vagy hétvégén például elmentünk kirándulni. Viszont sokkal jobban érezném magam, ha jobban beoszthatnám magamnak az időmet és valamivel több időm lenne magamra, mert így kb. az egyetem miatt jobban be vagyok táblázva mint korábban.
2020. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elkezdtem koreaiul tanulni, vettem pár új videojátékot amit online játszok haverokkal, minden éjjel egészen reggelig sorozatokat és filmeket nézek. Na meg a kertben is tenni venni kell. A baj, hogy monoton rutinná vált az egész. A kert legfőképp. Egész egyszerűen vágyik az ember arra, hogy történjen vele valami a külvilágban, hogy szocializálódjon...
2020. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Maszturbálok.
2020. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!