Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok otthon a...

Reni 777 kérdése:

Ti mit csináltok otthon a karantén alatt hogy ne őrűljetek meg? Van valami hobbitok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 17:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Olvasok, takarítok, új dolgokat főzök, rajzolok, filmet nézek, elkezdtem egy sorozatot...
2020. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kössél pulóvert (vagy kezdésnek egy sapkát). 2 kötőtű kell hozzá, meg fonal, semmi több. Rengeteg videó van a youtube-on és garantáltan nem 2 perc mire végzel :)
2020. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom és kergetem a gyerekeim. Ha unatkoznék, biztos nekiállnék itthon végre rendet rakni, selejtezni. Aztán tornáznék, festenék, olvasnék. Ha ez sem elég, valamit kitanulnék.
2020. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Dolgozom, próbálom lekötni a 3,5 évesem, mosogatok, mosok, főzök és egyre hosszabb időkre járok el pisilni a wc-re, mert ott van egy kis nyugi. Már ha épp nem felejtem el bezárni az ajtót.

Ha lenne egy kis szusszanásnyi időm, horgolnék, befejezném a regényem, illetve a félkész weboldalam, szanálnék a padláson, palántáznék, lógatnám a lábam a kertben.

2020. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egész jól tűrném a karanténéletet, ha egyedül laknék, mert a tesóm az agyamra megy, de tényleg! Régóta rossz a viszonyom vele. Mindig értetlenkedik, hogy miért nem abba a boltba megyek, hanem a másikba (a járvány előtt is ezt csinálta). A házban nem sokat segít. Nem lusta, csak egyszerűen úgy él, mint egy önállótlan, pedig nincs elkényeztetve. A bevásárlásban sem valami nagyon önálló, mert nem képes megkülönböztetni ezt-azt, pedig anyuék mindent felírtak a listára pontosan (a márkaneveket is feltüntetik). Ha a boltban valamelyik termékből hiánycikk van, nem telefonál anyuéknak, hogy mit hozzon helyette. Például 2 hete, amikor Aldiban joghurtot akartam venni, de abból a márkából elfogyott, megkérdeztem anyuékat, mit hozzak helyettük, melyiket szeretik. A tesóm nem képes a normális kommunikációra. Ha beszélnek hozzá, előfordul, hogy kerüli a szemkontaktust, pedig ez bunkóság, többször is mondták neki, de ő folyton azt mondogatja, hogy azért van füle, hogy halljon. A szüleim meg azt kérdezik tőle, akkor miért nem figyel rájuk, miért nem válaszol.


Ezt leszámítva megvagyok, mert el tudom foglalni magam. Könyveket olvasok, filmsorozatokat nézek esténként

2020. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mitől és miért kéne megőrülni? Én otthon ülős vagyok, semmit nem tudok mondani amit ne csinálhatnék viszont csinálhattam volna 2-3 hónapja és hiányzik. Mi lenne így veletek ha kitörne a 3. világháború, öngyilkosok lennétek? :D
2020. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!