Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vidékiek, jövő héttől el...

Vidékiek, jövő héttől el fogtok menni étterembe, kávézóba?

Figyelt kérdés
Éltek a lehetőséggel? Mondjuk elég butaságnak tartom, hogy ezzel kezdtek, lett volna fontosabb is, például a járművezető vizsgák miért nem mehetnek? Ott csak 3 ember találkozik, lehet valakinek nagy szüksége lenne rá.
2020. ápr. 30. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Attól, mert valamit lehet, még nem kell, hogy az ember egyből széllel szemben h*gyozzon.

2020. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

A kocsiban hogy tartod be a másfél méteres távolságot??

Gondolkodj már...

Egyébként nem fogok menni sehova továbbra sem.

2020. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Vidéken a mezőkön nincsenek kávézók.

Ha a városokra gondolsz akkor a mekibe megyek ha kinyit de amúgy nem megyek sehova.

2020. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó, a pestinek minden vidék ami nem Pest. :D
2020. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
MI VIDÉKEN CSAK KAPÁLUNK ÉS VÁRJUK A SORKATONASÁGOT !444444
2020. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2020. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Időnként rendeltünk kaját, illetve kértünk elvitelre is. Ez továbbra is marad, de beülni nem fogunk.

2020. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Persze, végülis étteremben tartható a másfél méter, majd a pincér úgy dobja az ételt.


Én is "vidéki" vagyok, de mivel így volt a rendelet fogalmazva, így kérdeztem.

2020. ápr. 30. 11:45
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Kár olyan kérdésekkel provokálni, ami a Budapesten (és az agglomerációban) élőket, és a NEM Budapesten (és az agglomerációban) élőket folyton két részre szakítja.

Így se volt felhőtlen a helyzet, mert a NEM Budapesten élők valamiféle koholt komplexus miatt folyton azt hiszik (rég óta), hogy a Budapesten élők lenézik őket. A VIDÉK szó mára pejoratívvá vált, ha azt a budapesti ember használja, pedig a vidék egyszerűen azt jelenti, hogy a saját városomtól földrajzilag távolabb eső, közigazgatásilag eltérő hely, azaz vidék. Az a "vidék" az én hazám vidéke, és azok a "vidéki" emberek az én honfitársaim ugyanúgy. Teljesen fölösleges pejoratívként értékelni a vidék szó használatát, és meg kéne érteni, hogy NEM, egy budapesti NEM nézi le a "vidéki" embert.


A kérdésre visszatérve: most bizonyára minden magyar embernek elsődleges célja, hogy étterembe meg kávézóba menjen, meg strandra persze, merthát ez volt a legszűkebb keresztmetszet az egész járvány alatt, ugyebár. Nem is lehetne másképp.

2020. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
El. Itt a lehetőség. Miért ne?
2020. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!