Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyennek látjátok a jövőt?

Ti milyennek látjátok a jövőt?

Figyelt kérdés

1.) Én annyira kilátástalannak látom, egyrészt jönnek a muszlim bevándorlók tömegesen, megválthatatlanul. Elpusztítva a kulturáltakat.


2.) nagyon úgy néz ki hogy egyedül vagyunk a világegyetemben, erről számos kutatás beszél. Nincsenek űrlények!


3.) a világ is egyfolytában tágul, minden a szétporladás felé halad.


Ezek amik annyira elszomorítanak. Olyan kilátástalan az egész. "Nem látom a fényt az alagút végén"



2020. jan. 9. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt nezzük maga az emberélet is ilyen. Öregszünk gyengülünk aztàn kipurcanunk.


Mindig minden mulando es negativan azaz pusztulas felé tarto. Nem ertem miert nem lehetett forditva csinalni hogy elöre mutato lenne mint pl bàbbol a pillango. Elpusztul a bàb része es szebb lesz.

2020. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez szép hasonlat.


Én őszintén félek a jövőtől. Mag a vak muszlimoktól!

2020. jan. 9. 22:22
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
83%
Én úgy őszíntén a kísérletező gazdag rétegtől féltem a jövőmet... Őket nem torolja meg senki, ha mérget tesznek a földbe, akkor méreg lesz a földben, ha kizsigerelik a földet, ők lesznek az elsők akik másik földre lépnek...
2020. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz valami,sokat nem érdemes rajta gondolkodni maximum tervezni lehet és tenni a terveidért, ha mindig csak a jövőn gondolkodunk akkor leginkább rá fogunk stressz és persze nem tudunk a jelenben élni, örülök hogy van ennyi időd ezen gondolkozni, ha teheted élvezd ki az életet,ha van rá lehetőség tedd azt amihez kedved van, egyszer élünk.
2020. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
A három kérdés közül az első politikai, amivel nem foglalkozok, az idegenek kérdésével kapcsolatban már évente változnak az elméletek, a világegyetem szétesése pedig még nagyon távol van időben, ezért ez izgat a legkevésbé.
2020. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valahogy el leszünk, de a kölcsönös utálkozás továbbra is fenn fog maradni, sőt: növekedni fog. Lesznek kő gazdagok, és kő szegények, köztes alig lesz.
2020. jan. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fázni nem fogunk nyaranta...
2020. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kamukérdés.

Muszlim bevándorlóktól, akik nem is akarnak idejönni fél, de bezzeg az ufo bevándorlókat hiányolja.


A világegyetem tágulásától fél, ami rá soha semmilyen hatással nem lesz, de a klímaválságot leszarja, pedig annak már most vannak durva hatásai.


Logikus.

2020. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én olyanoktól félek mint te 🙄
2020. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!