Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Attól félek, hogy nem lesznek...

Attól félek, hogy nem lesznek barátaim. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Jövőre kilencedikbe megyek, és attól félek, hogy az új osztályomban nem lesznek barátaim. Ez a szorongás most indult, fogalmam sincs, miért. Mit tudnék tenni ez ellen?

2018. jún. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy kezdeményező. Én is úgy indítottam a 9. évfolyamot hogy nem üres padba ültem, hanem kiszúrtam egy helyet egy lány mellett és összeismerkedtem vele meg akik körülöttünk ültek. Közös téma biztos akad: pl:eddig hova jártál.
2018. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jót írt az első válaszoló.Igen így kell,válasz ki egy számodra szimpatikus fiút,vagy lányt,és beszélgess vele,én is így csináltam amikor a szakács suliba jártam.
2018. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt javaslom, hogy tanuld meg egyedül is jól érezni magad! Nagyon nagy szerencse kell, hogy igaz barátságot találj. sajnos többségében csak a felszínes és érdekkapcsolatokkal fosgz találkozni. Próbáld ezekben is megtalálni az örömöt 🙂e


Ez már az egész életedben így lesz. Csak a szerencsében bízhatsz, hogy megtalálod-e az igaz barátságot

2018. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz igaz barátod ha nem , barátaid biztos lesznek 😃 lényeg hogy legyél nyitott és vegyülj
2018. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hogy hívnak ?
2018. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!