Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak szerintem logikátlan és...

Csak szerintem logikátlan és értelmetlen az új kijárási korlátozás? Strand vs. Szájmaszk?

Figyelt kérdés

Strandra lehet menni viszont országosan kötelező a szájmaszk a boltokban és a tömegközlekedésen. Pest megyén kívül meg lehet menni kocsmázni?

[link]



2020. máj. 1. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A logikai bukfenc ott kezdődik, hogy előbb lazítanak a korlátozásokon és érettségiztetnek, aztán kezdik a nép fertőzöttségét tesztelni.
2020. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Tessék-lássék, hogy valamit felmutathassanak. Már átment az egész országon, most már nem lesz sok új beteg. Csak azok közül páran, akik be voltak gubózva.
2020. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én nem tartom logikátlannak


- a strand nyitott tér (ott is távolságot kell tartani), míg a busz/villamos/vonat, illetve a boltok zártak, nehezen cserélődik a levegő - azért kell a maszk

- sokáig nem lehet várni az élet újraindításával

- bele van számítva, hogy kis mértékben emelkedhet majd a fertőzés, igen ez velejárója

- ha a kötelező maszkhordás az ára annak, hogy ismét korlátlanul lehet (vidéken) mozogni, akkor szerintem teljesen rendben van

- Bp-n azért maradt meg, mert ott van a legtöbb fertőzött

2020. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk a boltokban és tömegközlekedésen alapvetően kötelezővé tenném a szájmaszkot és létszám korlátot vírushelyzettől függetlenül.
2020. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt ide-oda kapkodnak. Masreszt az ellenzeki fovarossal minden modon ki akarnak cseszni.
2020. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!