Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról az...

Ti mit gondoltok arról az emberről, akinek írtok egy kedves üzenetet, de az illető válaszra se méltat?

Figyelt kérdés
Nem közeli kapcsolat, és tudom, h mások vagyunk, de engem nagyon fel tud húzni az ilyen.

2017. aug. 21. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
sok ilyen van főleg neten, mit gondoljak? nem akar válaszolni ennyi
2017. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Ez engem is fel tud idegesíteni rendesen. Anno SMS-sel voltam így inkább. Vártam-vártam a választ, aztán másnap meg is érkezett. :)
2017. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy annyit is ér az illető.
2017. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Keress munkát, küldj önéletrajzokat néhány kedves mondat kíséretében és várd a visszajelzéseket ami soha nem fog meg érkezni. Idegösszeomlást kapnál szerintem :D
2017. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Bunkóság

Én ha kapok hideg-meleget is megköszönöm a reakciót. :)

2017. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

"Nők" címke.

Gondolom ráírtál random idegen csajra, aztán cseszett válaszolni (hozzátenném igaza van), te ezen meg felhúzod magad...

2017. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6/6: nő vagyok, és férfinak írtam, aki nem teljesen ismeretlen, mindössze annyit, h remélem jól van. Semmilyen rossz szándék nem volt bennem, kedves volt, így szerettem volna viszonozni. Inkább a hirtelen fordulat miatt húztam fel magam, mert nem néztem ki belőle, h válaszra se méltat. Persze lehet, h az ilyenre nem is kell reagálni, nem tudom, csak úgy, mint mindenki más, magamból indulok ki. Én megköszönöm az ilyet. Ezek után nem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá... Annyira bántó és kellemetlen.


Aki meg az önéletrajzos kommentet írta, üzenem, pont nem érdekel, h az ismeretlen HR-esek válaszra méltatnak vagy sem, az egy teljesen más téma, aki meg úgy küld önéletrajzot, h mindegyikre választ vár, az valóban sokat fog szívni :) De ez egy másik téma.

2017. aug. 21. 21:43
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Én már semmin se lepődök meg. Egyszer írtam valakinek egy kedves, használható tanácsot, mire visszaírta, hogy dögöljek meg.
2017. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

végülis attól függ hogy hova írtad,vagy ő hol nézte meg.

mert pl sms-t írtál,fekszik az ágyban a csajával,elolvassa vigyorog,a csaja meg rajtakapja,hogy mi vigyorog mi folyik itt és most éppen költözködik.

ha pedig mondjuk emilt írtál neki és mondjuk olyan mint én,akkor lehet,hogy eltelik 2 hét mire megnézi.

ha meg fb-ra akkor lehet 1 hónap is mire felmegyek és válaszolok.

szóval ha van csaja és a pali nem éppen gép vagy fb függő,akkor a legjobb ha munkaidőben küldesz neki sms-t.

az sms-t el fogja olvasni és napközben a csaja sem zavar be.

ezek a lehetőségek jutottak eszembe.

2017. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Facen írtam, ahol sajnos látszik, h mikor aktív az illető. Tudtommal senkije sincs, de ha lenne, akkor már nem lehet reagálni? amikor volt barátom, attól még megköszöntem a hímnemű ismerőseimnek a köszöntőket, meg a "hogy vagyok" kérdésekre is válaszoltam.


Pont ez az, már semmin nem lehet meglepődni, aztán jön valaki, akiről azt gondolod, h na végre, nem egy parasztjancsi, és a következő pillanatban, már nem érted, h mégis mi történt. Persze hülyeség találgatni, csak ő tudja, h mi volt a szándéka ezzel, de az én tűrőképességemet kicsit megpiszkálta. Elvégre ki szeret csalódni? sztem senki.

2017. aug. 21. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!