Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miskolcon vannak társasjáték...

Miskolcon vannak társasjáték klubok?

Figyelt kérdés

Vagy hol lehetne találni olyan embereket, akikkel össze lehet ülni társasozni néha a járvány után? Gimis korosztálytól a 30-as korosztályig kb, bár ez annyira nem fontos. Jó lenne, ha lányok is lennének, nem csak én lennék az egyedül. Arkham Horror és hasonló kooperatív társasjátékok az én világom inkább, de másfélével is szívesen eljátszok.

22/L



2020. máj. 2. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

biztos!

honnal tudjam?

14/l

2020. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Haverom tagja egynek, de ott csak palik voltak mikor legutoljára szóbahozta. Ha érdekel megkérdezem.


Illetve van/volt egy gamer bár a centrumnal szemben a hobbibolt felett, ott összeültek anno társasozni csoportok, hívtak minket is

2020. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es, ha megkérdeznéd, annak örülnék. :)
2020. máj. 2. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne :) 25N
2020. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha érdekel írj rám, vagy haza jövök melóból és megírom :D Szintén miskolci 27/f :_D
2020. máj. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!