Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik a vírushelyzet miatt...

Akik a vírushelyzet miatt vannak most távol: ti találkoztok már párotokkal?

Figyelt kérdés

Üdv!


Minket sajnos nagy távolság választ el, egy helyen tanulunk ugyan, de a vírus kezdetével hazautaztam vidékre. 3 hónapja abszolút nem találkoztunk.. Mindeközben kicsit zavarónak tartom, hogy vannak aki tesznek az egészre magasról és nem érdekli/érdekelte őket a szabályozás.


Akik szintén ebben a cipőben járnak: ti megoldjátok néha a találkozást? Mit gondoltok, meddig kell még ezt nélkülözni?


Szép napot nektek!



2020. máj. 3. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb augusztusig lesz ez, hacsak nem jön egy második hullám, akkor tovább. Mi szomszédos városban élünk, de az egyik Budapest, a másik meg Pest megye. Így egy darabig biztos nem találkozunk, de telefonon beszélünk minden nap.
2020. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
31%
Ez már fájdalmas.
2020. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Augusztusig?? De olyan szinten, hogy nélkülözni kell addig a találkozásokat? Hát csak neeem.,


Második, mit is tartasz ebben "fájdalmasnak"? (:

2020. máj. 3. 13:24
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
49%
Menj, látogasd meg, kivéve, ha 16 alatt vagy, mert, akkor teljesen mindegy.
2020. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kérdésedre a válasz: Fogalmam sincs. És szerintem ez a legrosszabb.

Én sajnos a párommal több, mint 2 hónapja nem találkoztam már, 2 ország választ el minket egymástól, nem tudjuk megoldani a találkozást sem, úgyhogy amíg fel nem oldják a korlátozást, nem is nagyon fogunk találkozni szerintem. :/ Nagy reményeim vannak a nyárhoz, hogy talán láthatjuk egymást és feloldják a korlátozásokat, de sajna semmi se biztos.

2020. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4-es:

Nem értem, miért kivétel az, ha 16 éven aluli az illető.

2020. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már mi volna teljesen mindegy? Nem vagyok 16 alatti, de nem értem az összefüggést.

Lényeg, hogy az a legrosszabb az egészben, hogy nem lehet előre tudni ez meddig fog tartani még. Az új rendeletekből sem lehet kikövetkeztetni, mi is lesz most pontosan. Vidéken megengedik, hogy lassan beinduljon az élet újra, na vajon nem nyitnának majd ki a strandok, éttermek..? És akkor már mi a különbség aközött, hogy az ember a párjával találkozik, vagy kint 30 ember van egymás nyakán egy kültéri(! :D) étteremben, vagy egy strandon. Tehát valahogy én nem látom mit akarnak most ebből kihozni.

2020. máj. 3. 13:44
 8/11 Miss Endzsi ***** válasza:
48%

"És akkor már mi a különbség aközött, hogy az ember a párjával találkozik, vagy kint 30 ember van egymás nyakán egy kültéri(! :D) étteremben, vagy egy strandon"


Épp ez az, semmi különbség. Ez az egész csak egy politikai húzás, rengeteget keresnek rajta egyesek, a kisvállalkozókat tönkreteszik, hogy a helyüket állami brigád vegye át, ez történt pl. a dohányboltok megalakulásakor, a röviditalok betiltása a kis üzletekben.

Nyisd ki a szemed inkább, és kezdj el gondolkozni, mi, miért történik körülötted. Szerinted mi érdeke a kormánynak abban, hogy kevesebb idős ember haljon meg, akiket el kell tartania? Komolyan gondolod, hogy a te egészségedet akarják szolgálni, meg azokét, akikből nem folyik be pénz? Gondolom azt is elhiszed, hogy léteznek külön zöld pártok.

2020. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Egy biztos, hogy valami nagyon nem stimmelt ebben az egészben. Annyira ellentmondásos dolgok vannak, hogy szerintem már mindenkinek feltűnik ebből valami.

Bár, arra a kérdésedre, mi hogy érdekük életben tartani az időseket: azért a Fidesz szavazóköre többnyire az idősebb korosztályból való. Rengeteg dologgal őket fogják már csak meg.

2020. máj. 3. 13:57
 10/11 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Nem a Fideszről van szó, ezek csak játsszák a szerepüket. Nincsenek pártok, csak egy kettő, akik kintről jöttek, pont a dualitás miatt megengedett a helyük, de ők sosem fognak nyerni, ilyen a kétfarkú. A többlet, meg a háttérben elosztja egymás között a pénzt, nem állnak ezek egymással szemben, az egész színjáték. Nemsokára jönnek majd az igazán liberális pártok megalakulása, de ez ugyanazok kezében marad, akik mindent irányítanak. Greta pont egy ilyen irányított, közben meg erdőket gyújtanak fel direkt. Vannak igazi liberálisok, akik annyira buták, hogy bekajálták a színjátékot, és még asszisztálnak is hozzá.
2020. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!