Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Allhat irigyseg az utalat mogott?

Allhat irigyseg az utalat mogott?

Figyelt kérdés

Szamomra nehez elhinni, hogy igen, viszont barati koromben, csaladomban es az interneten is olvasom.


Sajnos szemelyesen tapasztalom, hogy kifejezetten nem kedvelt szemely vagyok. Egyetemre jarok, egy jo baratot szereztem itt sulibol, egy-ket kivetellel a tobbi szaktarsammal nem beszeltem soha. Azok a kivetelek tobb dolgot elarultak, amiket az egyetemen beszelnek rolam. Termeszetesen mind negativ, a legtobb minden valosag alapot nelkuloz.


Remelem, nem hangzok nagykepunek, ha leirom az altalam es barataim altal felallitott jellemzesem.


Roviden ugy foglalnam ossze, hogy elem az eletem. Tudom, mik a celjaim es teszek ertuk. Egyetem mellett dolgozom, folyamatosan fejlesztem magam, igy jo munkat tudtam szerezni. Jarok edzeni, rendesen taplalkozom. Szeretek szorakozni, de nem a disco es az ivas kot le. Jo alakom van (na nem az a bomba), intelligens vagyok es szep az arcom. Az onbecsulesem is rendben van, hatarozott vagyok, nem gornyedt hattal es lehajtott fejjel kozlekedek. A kulso adottsagok mellett kedves vagyok az emberekkel. Tobbszor volt mar, hogy rovid ismertseg utan megkerdeztek tolem, hogy mindenkivel ilyen kedves vagyok-e. Teny, hogy csaladomtol kaptam lakast, autot, amikert halas vagyok, viszont ezekkel nem dicsekszem.


Sokszor tema a barataimmal, hogy miert vagyok utalat targya es min kellene valtoztatnom, hogy ez ne igy legyen, de sajnos nem jutunk sokra. Direktbe meg soha nem kaptam piszkalast, az utalat abban nyilvanul meg, hogy neha visszahallom, hogy kibeszelnek, illetve senki nem nyit felem baratsagbol. Egyreszt arra jutottunk, hogy a nyilt szemelyisegem elijesztheti az embereket. Ezt ugy ertem, hogy egy ismeretlennel is ugy el szoktam beszelgetni, mintha mar tobb eve ismernenk egymast. Kihagyva a szokasos hogy vagy, jaj de szep a cipod koroket inkabb szamomra erdekesebb temakrol kezdemenyezek beszelgetest. Masreszt azt mondjak, irigyseg allhat a hatterben, mert en latszolag elorebb jarok az eletben naluk.


Mi a velemenyetek?


2020. máj. 5. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

"Sokszor tema a barataimmal, hogy miert vagyok utalat targya"


Szerintem csak unnak az emberek. Pont nem úgy tűnik, mintha élnéd az életed, hanem mintha kívülről néznéd magad. Aki éli az életét, az leszarja az ilyeneket.

2020. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok törtető embernél nem lehet tudni, a személyisége a kezdetek óta olyan volt, mint amikor már mindent elért, vagy valami egészen más?

Jópár híresebb emberkével is összehozott a sors, a hatalmas népszerűségük kulcsa nem fogod kitalálni mi volt...

A végtelen szerénység, és az alárendeltség szinte bárkinek.

Ugyanakkor mégis erős, és tudja kezében tartani a helyzeteket.

Valószínű nem tudatosság áll emögött, ők ilyenek.

Bárkivel leállnak beszélgetni, jópofizni, haverkodni.

Régen nekem is minden okom meglett volna rá, hogy közutálat tárgya legyek, de valamiért mégsem lettem az. Nem tudom miért. Helyette rengeteg barátom volt, viszont irigyeim nagyon kevés. Viszont rajtuk látszott nagyon. Ahol tudtak, fúrtak.

Amikor meg a padlón voltam, elszállt mellőlem mindenki.

Pozitív kisugárzás még a fő titok.

2020. máj. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!