Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akarnak mindenképpen...

Miért akarnak mindenképpen segíteni a "magányos", intorvert személyeknek?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan voltam, hogy nem szerettem bulizni, inkább otthon voltam, videójátékoztam vagy olvastam, ha mégis elmentem, vártam a lehetőséget, mikor mehetnék haza.

Most is ilyen vagyok, nem járok partzni, táncolni. Jobban kedvelek egyedül utazni, kirándulni, mint csoporttal, és mindig akad egy olyan új ismerősöm (munkahelyről, korábban az iskolából), aki be akar engem vezetni a buizós életbe, és nem érti, hogy engem ez nem szórakoztat.



2020. máj. 6. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes, engem senki se akart soha sehova bevezetni. :D
2020. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Én velem is úgy történt, ahogy veled és barátom bevitt a "rosszba".


Azért akarnak segíteni, mert látják, hogy nem ér téged semmilyen inger, egy idő után pedig ez nem tesz jót az embernek, ha még ezt most nem is érzed.


Lehet, hogy az elején kellemetlenebb, de egy idő után be fogod látni, hogy a barátodnak volt igaza. Persze ezt végülis akarni is kell.

2020. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor te mázlista vagy. ;)
2020. máj. 6. 12:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Az nem igaz, hogy nem ér inger, csak épp másfajta.
2020. máj. 6. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők jól érzik magukat társaságban és ezért - valószínűleg - úgy gondolják, hogy jól éreznéd magad, szeretnék számodra megadni ezt az élményt.

Engem inkább aláztak, minthogy ilyen módon segítettek volna, szóval nem mindenkin akarnak segíteni.

2020. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Oké, ez te vagy.

De például csak itt a gyakorin, rajtad kívül egy rakás másik magányos, magát introvertáltnak bemutató ember ír ki naponta segítségkérő kérdéseket arról, hogy hogyan tudna változtatni a helyzetén, mert érzi, hogy ez így rossz.

2020. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
#6: Azoknak az embereknek nem az egyedülléttel van bajuk, hanem a magánnyal, a kettő nem ugyanaz.
2020. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki magából indul ki.


Ők meghalnának, ha egy szobában kellene gubbasszanak. (Mint pl most...)


De mi akkor halnánk meg, ha elvinnének olyan helyekre. :)

2020. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert nem tudják elképzelni, hogy másnak nem a buli meg a többi ember a szórakozás (lásd a 2. válaszolót). Én sem tudom elképzelni, hogy milyen lehet az, hogy egy buli szórakoztat, de én elhiszem az extrovertáltaknak és nem nyaggatom őket :)
2020. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják elképzelni, hogy az egyedüllét bennünket nem felemészt, hanem kikapcsol. Én pl szívesen megyek találkozni a barátnőmmel, de amint jön még mellénk 2-3 ember, akiket nem ismerek, én menekülőre fogom, szó szerint rosszul leszel, kelletlenül érzem magam. Szerencsére megérti az az egyetlen barátnőm ezt :D De rengetegen nem fogják fel. Nekem okés egy jó társaság, de egy nagyobb buli, tele ismeretlenekkel már erősen frusztrál.
2020. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!