Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezen lehet valahogy változtatni?

Ezen lehet valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok , még nem volt senkim. Az apámmal sosem volt túl fényes a kapcsolatom, a bátyámmal sem igazán . Sokszor megjegyzik, hogy szép vagyok , észre is szoktam venni a tekinteteket.

Egy pár éve tapasztalom, hogy tombolnak a hormonjaim, vágyik mindenféle kedves és szép szóra fiúktól , de akár idősebb férfiaktól is. Gondolom nagyban közrejátszik az, hogy sosem volt számomra megfelelő az apaképem , és tudat alatt, azt a rengeteg pozitív élményt ami nekem kimaradt , azt valaki által be szeretném pótolni .

Régebben is észrevettem , hogy figyelget az osztályomból az egyik fiú , nekem különösebben nem tetszik , de mégis úgy megölelném. A bátyám némelyik barátja is nézeget és én olyan erős vagyódást érzek egy szívből jövő ölelésre, hogy érezzem az a fiú illatát , a samponját ...

Ez annyira nehéz , mert én nem szeretnék kihasználni senkit , hisz nem érzek vonzódást az illetők iránt , de gondolom a hormonok és az apa, a fiú/ férfi bepótlását szeretném.

Visszahúzódó , csendes típus vagyok , nem lennék képes senkit sem csak úgy megölelni, még megkérdezni sem merném...

Valahogy ezen lehet változtatni , hogy ne érezzék kb minden olyan valaki iránt vágyódást , aki figyelget ?



2020. máj. 7. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kell egy ölelés én szívesen adok,érzelmek nélkül is.

Én is vágyok ölelésre, az nagyon jól tud esni egy nőtől.

Nehéz lesz le győzni azt hogy ha figyel valaki meg akard ölelni,nekem is nehéz volt le győzni, idővel változni fog.

22F

2020. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit legyél lazább. Ha valaki rád mosolyog akkor mosolyogj vissza :) normális, bátor srácoknak elég ennyi, hogy kezdeményezzenek nálad. Aztán ha érezni fogod a bizalmat, rajongást akkor észrevétlenül megnyílsz, másabb leszel. Persze lehet én látom rosszul, de eddigi tapasztalataim alapján a félénk lányoknak odafigyelés, kitartás kell.
2020. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat ! :)
2020. máj. 7. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Azért jó hosszú sor lenne olyan fiúkból, akik nemcsak szívesen megölelnének, hanem össze is csókolnának, csak minden kezdet nehéz. Egyszer csak sikerül valahogy ekezdeni. Akár velem is kezdhetnéd.😀
2020. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem ennyire bezárkózni.

Senki sem mer odamenni hozzád, annyira tüskés vagy jelenleg.

2020. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlbonyolítod. 18 évesen már szexuális vágyaid vannak, azért érzel késztetés a fiúk közelségére. Ez független attól hogy szeretsz valakit vagy sem. A szerelem az csak plusz. És ennek semmi köze az apádhoz való viszonyokhoz. Egyáltalán miért zavar ez téged? Hiszen természetes ez a te korodban. Szerintem sem kihasználás. Pl ha rájuk mosolyogsz, ez is egy jel feléjük. Sőt! Szerintem örülnének neki. Egy felnőtt embernél természetes ha érdeklődik a másik nem iránt.
2020. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!