Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mitől lehet ez?...

Szerintetek mitől lehet ez? Mit kell változtatni?

Figyelt kérdés

Tipikus az a személy vagyok, akire nem figyelnek, akit nem becsülnek meg és nem elég jófej, stb. Tudjátok vannak azok a személyek, akik ha megszólalnak nem tudtok rájuk sokáig figyelni, mert annyira vontatottan és unalmasan mesélnek el történéseket, hogy agyhalált kaptok tőle. Én is ilyen vagyok és szeretnék ezen változtatni. Próbálkozom is vele egy hosszasabb ideje, de kudarc, kudarc és kudarc.


Az lenne a kérdésem, hogy mitől lesz egy ember érdekes? Mitől figyelnek sokan mások valakire? Mitől lesz valaki megbecsült?


Mielőtt valaki félreértene: nem akarok a figyelem központjában lenni vagy "nagymenő" lenni. Csak szeretném, hogy ha én is mondok valamit, akkor figyeljenek rám és ne bánjanak velem úgy, mint egy szánalmas szardarabbal, hogy ne legyek nevetség tárgya, stb.



2019. aug. 11. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi bajuk van veled én olyan jót nevettem :DD

Szerintem csak a társaság rossz, nem te.

Keress olyan embereket akik képesek figyelni rád.

2019. aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Life10 ***** válasza:
100%
Hát beszédmódodban tudsz esetleg változtatni hanglejtés, szójáték, valami poénos dolgot tudsz belefűzni a mondandódba.És ha valami tényleg nagyon érdektelen akkor azt nem kell elmondani.
2019. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Örülök, hogy sikerült megnevettetnem téged xD


Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld

2019. aug. 12. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!