Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem megy nekem az ismerkedés,...

Nem megy nekem az ismerkedés, lehet valahogy ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, ha netán olyan társaságba keveredek egyedül, akit nem ismerek, nem megy nagyon az ismerkedés, max talán írásban, de abban is egy picit.

Ha valaki, akit ismerek és jóban is vagyok vele, majd úgy keveredek bele egy ismeretlen társaságba, akkor ritkán szokott lenni olyan, hogy a társaságban lévő emberekkel összeismerkedem, de különben vagy nézem Őket és csendben maradok vagy pedig elsétálok.



2019. jan. 19. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a helyzetedet... Nekem sem megy ez a kezdeményezéses dolog, ezért nem is volt még barátnőm. Mondjuk a közvetlen környezetemben nincsenek is lányok... Én ismerkednék de valahogy nem így osztották nekem a lapokat...

18/F

2019. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha már úgyis arra kényszerültök, hogy életetek következő kis szakaszát egyedül töltsétek, akkor szenteljetek időt és energiát magatokba. Tanuljatok egy kis önismeretet. Építsetek ki egy békés és egészséges környezetet magatoknak. Motiváljon egy jövőbeli kapcsolatból nyerhető energia. Fordítsátok ezt az energiát a személyes fejlődésetekre. A hatás nem maradhat el. Persze ez nem egy két nap. Hónapok vagy akár évek is.
2019. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos átérzem a helyzeted, már öngyilkos is akartam lenni. De ahogy az előttem szóló írta szentelni kell időt önismeretre. Amióta önfejlesztéssel kezdtem foglalkozni (1,5 hónapja kb) elmúltak a napi szintű öngyilkos gondolatok és jobban érzem magam. Persze ugyan úgy hiányzik egy barátnő és a szerelem, de legalább már felmerem vállalni magammal szemben is az érzéseimet és gyengeségeimet. Látom hogy miben vagyok jó és azon tudok javítani, és tudom hogy mi az amin nem tudok változtatni és azokat nem tudom még elfogadni, jelenleg pont ezen dolgozom. Félek mások véleményétől, hogy mit fog gondolni rólam az akit leszólítok és ez a gyengeségeimből adódik, amiken még változtatnom kell.

Ajánlom Brian Tracy, Szabó Péter, Jay Shetty munkásságát nekem nagyon sokat segítettek. De mondhatnám Dan Millman-t is akár. A kulcs az olvasásban van először a magaddal való viszonyod tedd rendbe, ezután képes leszel ismerkedni is.

2019. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!