Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék változtatni...

Tappancs999 kérdése:

Hogyan tudnék változtatni magamon?

Figyelt kérdés

Szoval,ugy érzem hogy nem vagyok elég magabizots,és semmi önbizalmam nincs.

Elvileg jol nézek ki,181cm vagyok...de valamiért nincs csajom,igaz sokan megnéznek az utcán,(csajok) de nem tudok kezdeményezni.

Például utolso buliban egy csaj jött oda hogy táncoljunk aki elég jol nézett ki,meg is lepödtem,aztán smároltunk is,azért mondom hogy tudjátok biztos tetszettem neki,de például azt is ö kezdeményezte.

Sok pasit látok nem nézz ki nem tudom hogy és mégis szép barátnöje van,most mondjátok hogy a belsö is számit,de aval nálam nincs gond,igaz sokszor elég gyerekes vagyok közben már 19 elmultam..

Látom youtubon is hogy a másik 1 buliba 25 csajal smárolt,vagy oda ment és mondott 2 az utcán aztán smárolt is,olyankor elgondolkodom mi a fene...,télleg ilyen egyszerü ,csak magabiztos kel legyek?Félek csokot kezdeményezni ha nincs barátja akkoris mert nemtudom olyan izé hogy ennek mi baja,vagy lehet én látok mindent rosssul? Elnézést a helyesirás miatt de még tanulom a magyart ,4 éve élek magyarországon de még van mit tanulnom,amugy sweden vagyok.

Szoval létszi tudnátok gyakorlati tanácsot adni,vagy nem tudom csajok valamit?Esetleg fiuk akik már jártasok vagytok ebben?Például buliban hogyan szedjek fel csajt?Nagyon ritkán volt ugy hogy buliban sikerült csajoznom,ne értsetek félre, nem vagyok nagyképü,nincs miért csak épp buliban ,jolenne csajozni...csokolozni ,táncolni ,már unom hogy mindig fiukal kel ott szökdösni...köszi elöre is ,jöhet hideg meleg,csak nyugodtan de letszi segitsetek,



2018. nov. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"elég gyerekes vagyok közben már 19 elmultam.."

Édes istenem.

2018. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ugyértve hogy komolytalan vagyok,sokat hülyéskedem
2018. nov. 29. 18:50
 3/10 anonim válasza:

Na szóval.

Elsősorban igen, legyél magabiztos, ne izguld túl a dolgokat. Benne van, hogy visszautasít, de ezt vedd úgy, hogy valamin változtatnod kell.

Másodsorban a lányok hogy is mondjam... Szeretik azokat a fiúkat, akik nem túl visszahúzódóak, de nem is túl beképzeltek.

Azt ajánlom, hogy figyelj a testtartásodra, a kezed ne legyen a tested előtt keresztben (ezzel azt jelzed, hogy nem szeretnél kommunikálni), ha beszélsz egy lánnyal akkor csak nyugodtan, ne hadarj, próbáld meg testbeszéddel megerősíteni amit mondasz (használd a kezed), tarts erős szemkontaktust.

Ezek a legalapvetőbb dolgok.

A LEGFONTOSABB pedig az, hogy add önmagad és nyugodtan menj oda hozzá.

+Tipp: lányoknak bejön, ha full feketében vagy, ha a ruhád mindenhol "perfectly fit".

Bármi kérdésed van, tedd fel nyugodtan! :)

2018. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod

Amugy ja ,hát a hajam az sötét barna,inkább fekete,a szemem az meg mint a lonak gesztenye barna,észrevettem hogy a fekete elég jol áll alapvetöleg rajtam,hát ok akkor feketébe tolom majd :))

Na meg igen,hat az a baj nem tudom,ugymond felek csak ugy mondjuk peldaul buliban csajhoz odamenni tancolni,es utanna csokolozni,meg ha baratja nincsen is.ez a baj nincs magabiztosagom elegge hogy ezt megtegyem,ez idegesit,felek hogy hiaba ,mit gondol rolam..meg ilyenek,(bocsi hogy ekezetek nelkul irok)

2018. nov. 29. 19:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Az is idegesit es sokat ront az onbizalmamon hogy ugye 181cm vagyok,es eleg hosszu a labam,ez azt jelenti hogy rovid a felsotestem es barmilyen polot veszek az mindig nagy nekem ;)) es ez nagyon idegesito,alapvetoleg vekony vagyok 181cm hez 65 kg...
2018. nov. 29. 19:17
 6/10 anonim válasza:

Egy kicsi kondi tud segíteni, de most télen lehet csalni a következőképpen: Felveszel egy pólót, arra egy vékonyabb pulcsit(kapucni nélküli) és még arra valami flannel ing vagy bomberdzseki. Így egy kicsit izmosabbnak tűnsz.

Buliban pedig azért ne úgy menj oda, hogy lesmárolsz egy csajt, hanem odamész hozzá mosolyogsz, bemutatkozol, meghívod egy italra, fontos, hogy közben beszélgess vele (pl. Hogy tetszik a buli? Milyen időközönként jársz ide? Van valami hobbid? Sportolsz-e? stb... tehát próbálj meg ismerkedni) és szép lassan (tényleg lassan, ha kell akkor egy másik buliban) térj rá arra, hogy a pasikkal hogy áll és hasonlók.

Tehát ne nyomulj rá rögtön egy csókkal.

Ha pedig megölel az már jelenthet valamit.

Sok sikert, hajrá!

2018. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :D Jaja kondi az segithet,az mindig segit..:)))
2018. nov. 29. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az is elég ha hízol egy kicsit, meg pár fekvőtámasz. Ezeket könnyebb elerni mint rendesen gyúrni, és épp elég is a lányoknak ha van egy kis súlyod.


Ha youtubon ilyen videókat nézel, tudnod kéne pár dolgot. Pl. Amerikában a lányok eszméletlen bolondok és könnyűvérűek, ha látszik rajtad hogy van pénzed, egy kis önbizalommal mindegyiket megszerezheted. És én is láttam ilyen csokolózós videókat, sokuk szimplan fake.


Es igen, elég magabiztosnak lenned. A csajtol folyamatosan kapni fogod a visszajzeseket, a mosolyt, hasonlókat, és tudni fogod hogy ő neki bejon ez a stílus.

2018. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amerikaban igaz,hogy masok az emberek....koszi szepen a valaszt!
2018. nov. 29. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Intelligensebbnek, kevésbé nagyképűnek, és sokkal többet kéne szocializálódnod és akkor sokkal többet tudnál kezdeményezni és nem csak egyszer találkoznátok, hanem a lány talán meglát benned valamit és szeretne majd téged megismerni és kíváncsi lenne rád. A fenti 3 jelző nem sértés, hanem valós tanácsadás és segíteni akarlak, nem szidni. Figyelj jobban oda kinek mit mondasz és hogyan mondod, mert nagyon sokat számít. Ha nem megfelelően közeledsz az emberek felé, akkor nem fognak komolyan venni.Ha kérdésed van, akkor nyugodtan írj.
2018. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!