Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi (nem engedi a gyik hogy...

Mi (nem engedi a gyik hogy írjak egy rövid mondatot ezért irok igy ) az? Mi az?

Figyelt kérdés
Ha lefekszek egy csajjal este (18+) és ha pl elmondanám másnap minden haveromnak akkor az baj lenne? Úgy értem hogy... A csaj mit csinalna? Hogy kéne ezt elmondani másnap ha aznap este sexeltem? (Nem sexeltem még😅 ) és hogyan kell ezt elmondani? Hogy lenne jó nekem is és a csajnak is? Hmmm (nem vagyok kanos de na...) Szóval?
2020. máj. 9. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarod holnap elmondani minden haverodnak?

Felhívod őket egyenként és izgatottan közlöd, hogy "megdöntöttem Gizikét, végre nem vagyok szűz!"?

2020. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Agyat bontó erekció - feszülő véredények

Dicső győzelem, erotikus képek

Meghúztam a csajt, meg bizony én!

Most mondd meg, tőlem mindenki fél!


Ezt küldd el minden haverodnak 😂

2020. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Levarrtam dik - ha nem akarsz költeni ez is megfelel :D
2020. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Baj-e? Dehogy, sőt. Mit csinálna? Megjutalmaz érte. Hogy kéne elmondani? Mindenféleképp megafonnal, hogy mindenki hallja. Hogy lenne jó mindkettőtöknek? Látom mindenre ügyelsz, azt tanácsolom, figyelj az előadásmódra, pl. ezek a formák neki is tetszenének: végre valahára jól meghúztam/megdöngettem a/egy csajt stb.
2020. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy cimboram kozepiskolaba, o csak nehany lanynak koszont puszival, nehanynak meg akkor se, ha ok kulon akartak volna. Sose mondta meg nekik, hogy mi alapjan lesz puszival koszones. Persze mi, az osszes haver, tudtuk, hogy puszi csak azoknak jar, akikkel lefekudt :D
2020. máj. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!