Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aszexuális fiúk lányok!...

Aszexuális fiúk lányok! Vannak - e itt olyan emberek akik szeretnének párkapcsolatot család nélkül? Úgy általánosságban kérdezem. Max a házasság de család nem.

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértene valaki nem társkereső csak egy kérdés, én is aszex vagyok.

2020. máj. 13. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Aszexuális lány vagyok és a párom is az. A többi, amit írtál tűpontosan illik ránk: házasságot akarunk, gyerekről szó sem lehet.
2020. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Aszexuális fiúk lányok beszélgetni?
2020. máj. 13. 14:55
 3/9 Metionin ***** válasza:
60%
Nem kell ahhoz aszexuálisnak lenni, hogy valaki ne akarjon gyereket. Én párkapcsolatban vagyok 10 éve, gyereket nem akarok. Nem mondanám magam aszexuálisnak, legalábbis nem vagyok benne biztos.
2020. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem igen ez eléggé függ az adott embertől.
2020. máj. 13. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szeretnék magam mellé egy társat: család, gyerek, ilyesmi nem hiányzik, mert úgy gondolom, hogy e nélkül is lehet teljes életet élni.
2020. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezt én is így gondolom amúgy fiú vagy lány vagy?
2020. máj. 13. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 19 éves aszex lány vagyok. Párkapcsolatot szeretnék majd egyszer, jó lenne a közeljövőben, de nem tudom mit hoz az élet. Gyerekről hallani sem akarok, egyszerűen nincs szükségem rá.
2020. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aszexuális nő vagyok. Szeretnék társat, akár házasságot is, de gyereket nem.
2020. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen pont erre vágyom én is.
2020. máj. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!