Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek volt osztálytársai,...

Akinek volt osztálytársai, barátai lemozslódtak, akár házasság, költzés miatt és ő is új helyre költözött? 30s nő

Figyelt kérdés

Nem volt bajom barátkozással,de eleve adódott ,szinte autómatikus oda-vissza nyitások alakultak annak idején .

Gondolom ,mert a világ változott is,de eleve más milliőben is vagyok.

Korombélivel alig találkozom ,inkább már családosok akadnak vagy kamasz,netán idősebbeket látni .

Eléggé zárkózott a közeg is .

Nagyobb városban is most kissé elveszve érzem magam "csupasznak" .

Hasonlókba nem igen akadok ,mióta próbálok új emberekkel ismerkedni .


2019. szept. 20. 20:58
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat elmaradt .

Tehát,akivel hasonló történt ,hogyan tudott utána új élethelyzetében elindulni ,mikor tudott új barátokra lelni?Eleve is sikerült hasonló érdeklődésűekkel és értékrndűekkel ismerkedni ,meddig kellett várnia,mire talált hasonlót vagy akivel jobban megértette magát ? Nagyobb városban ,hogyanindult el ismerkedéssekkel ,emberileg ,miután a jól ismert szülői helyet elhagyta fiatalon ?

2019. szept. 20. 21:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi sem könnyű,nekem elég kevés volt azok sajnos le morzsolódtak,járj nyitott szemmel,próbálj meg olyan hobbit űzni ahol több ember van, majd csak sikerül,sok sikert.
2019. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem neten lett új barátom. 10 évvel fiatalabb de jól kijövünk. Találkoztunk is már.
2019. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2# Milyen jó neked.

21 évesen itt vagyok és semmi, de nem adom fel.

2019. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa módon akkor morzsolódtak le a barátaim, mikor közelebb költöztem hozzájuk. Kiderült, hogy igazából ők milyenek, és abból én nem kértem.

Én nem érzem magam "csupasznak" ez miatt.

39/F

2019. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehetne valakivel itt dumcsizni,aki 30-40 közötti ?
2019. szept. 20. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is meg a férjem is (mindketten harmincasok) így jártunk. Költözések (legtöbben külföldre), gyerekszületések, betegség, és / vagy rengeteg munka mindkét oldalon, ezek eredményeként mára alig maradtak régi barátok.

Én abban bízok, hogy nem sokára költözünk kisebb településre, ott talán jobban lehet majd barátkozni. De az biztos, hogy felnőttként elég nehéz.


Olvasgatva itt sok ilyen témájú kérdést látom, hogy ez mennyire nem egyedi eset, sokan járnak így, sajnos.

Ez a tudat mondjuk nekem segít könnyebben elfogadni.


Szerintem jó irány lehet, ha hobbi kapcsán keresel közösségeket, programokat. Interneten is van, akinek sikerül, bár mondjuk eléggé más a dinamikája egy csevegésnek ott, mint élőben, és könnyebben elhal a beszélgetés.

Én is kíváncsi leszek mások tapasztalataira.

2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eltűntek a haverok. A csapat felé házas,gyerekkel. A másik fele vagy külföldön van, vagy már együtt él valakivel.


Már nincsenek barátaim,haverok sem. Tök egyedül vagyok. Már nem keresek barátokat.

Sz*ar élet nélkül,de ez van.

35n

2019. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg pozitív helyzetet megélő már lenne olyan ,abból tudok erőt meríteni ?
2019. szept. 20. 22:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy telik az idő és jobb esetben okosodsz, vagy "feljebb" kerülsz az életben, sok esetben ezt fogod tapasztalni. Egy bizonyos szinten nekem is kellemetlen az, hogy "túlnőttem" bizonyos embereken (beleértve hozzátartozókat, et cetera). Voltaképpen ezért sem beszélgetek emberekkel a múltból, nem tudnak már újat mondani, mármint ami felkeltené az érdeklődésemet. Mindenesetre te nő vagy, nem neked kell kezdeményezni(jobb esetben), csak légy jó helyen, jó időpontban. Munkán, esetleg hobbin belül tudnál csak a legegyszerűbben ismerkedni, minden másra ott az internet és ahhoz tartozó szociális oldalak.
2019. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!