Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyorséttermek mekik burger...

Gyorséttermek mekik burger king kfc milyen KÖZÖSSÉGI élményt nyújtanak? Én milliószor voltam semmiféle közösségi élményt nem vettem észre

Figyelt kérdés

Vége a kijárási lóf****aszkodásnak, lehet menni mekibe és társaiba.

Van olyan hely ami előtt kilométeres sor állt.

Megszólaltattak ilyen janikat meg marikat hogy há méééé állnak itt?

Azért a szar műanyag trágya kajáért? Kóla sült krumpli burger ezért??


A válasz: nem csak azért, hanem mert az ilyen helyek KÖZÖSSÉGI élményt is adnak.


Na most én milliószor jártam ilyen helyen utálom mint a szart de a melóból ide van időm kimenni. Ez van.

Soha semmiféle közösségi élményt nem tapasztaltam.

Két burger lesz meg egy krumpli. Kártyával fizetek. Kösz. (és már ott se vagyok)

Hát nem ez megy?

Milyen közösségi élményt adhat egy ilyen hely?


2020. máj. 16. 19:17
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
76%
Az hogy haverokkal mész...
2020. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

na majd a haverokkal pont egy mekibe megyek..

Meg aztán ha így nézzük akkor a sarki pékség is adhat közösségi élményt-csak haverokkal kell menni? Meg a zöldséges is?

2020. máj. 16. 19:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
PR üres duma , néphülyítés . Ott van frí vifi laza arcok . 20szor annyi a jeges üditő mint ha boltból vennéd , a menüt ha kiszamolsz 2 főre plusz deszert akkor az ára meg a szint egy étteremmel vetekszik ....
2020. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem sem add semmi elmenyt :D

- hello, egy dupla sajtos mcroyal mcmenu plusz lesz es egy almas pite vagy vmi shake elvitelre, kartyas.

- xy forint lesz, erintheti.

......

Ennyi az elmenyem ott.


Barataimmal ettermezunk inkabb

2020. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
72%

Mert egy kocsma jobb?

Nem a meki adja a közösségi élményt, hanem a közösség igényli a kaját.

Mi beülünk a plázába, 4en 4 helyről veszünk valamit majd együtt megesszük. De van hogy éttermezünk.

2020. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Mi beülünk a plázába"


Na annál jobb nincs is, egy pláza a fogyasztás temploma. Na annál jobb nem is kell. Hát hova is menjen az ember mint egy szar plázába.

2020. máj. 16. 19:50
 7/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Szoktunk járni túrázni, bicózni, kondizni haverokkal.

Voltam már statiszta pár barátommal, részt vettünk tanfolyamon, volt közös projektunk, segítettünk egymásnak lakást felújítani vagy költözni is, és igen, van hogy beülünk a plázába kajálni.


Kb mellette dolgozunk mindannyian, pár perc sétára, nem viszünk minden nap ebédet, és étterem általában nem fér bele az ebédidőbe.

Van hogy eszünk menüs étteremben mert van idő, de munkaidőn belül a gyorskaja vagy házikoszt az opció. Esetleg a heti menüs házhozvivős helyek, de akar a manó műanyagból enni

2020. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem is rejtély: bemegyek egy hozzátartozóval, megkajálok a nagy hangzavarban, azt elmegyünk onnan. Ez valaki közösségi élmény. Van, ahol jön 1-1 tarháló valaki maniért. A kölyköknek a különböző plusz játékok, vásári csodák adhatnak közösségi élményt, de ennyi.
2020. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elégedettséggel tölti el az embert, hogy az elviselhetetlen zajban ingét-gatyáját elköltheti arra, hogy ne lakjon jól és ez előre lépés abba az irányba is, hogy valami maradandóbbat alkosson az ember önmagában.
2020. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Most nem értem miért kell leszólni, lenézni azt aki nem a világot megy hétvégente megmenteni, vagy nem a Bakonyban túrázik a barátaival.

Nekünk barátnőimmel közösségi élmény beülni egy-egy fesztivál előtt, vagy ha csak találkozunk beülni beszélgetni és enni. Nem tud az ember mindig éttermezni mikor buszút után pár órára összefutunk. Pláza is, nem költekezni, nézelődni, beszélgetni, adja a témát a bolt és a szemmel vásárlás.

Szerintem semmivel sem kevesebb egy meki vagy egy pláza mint egy "kussban sétálunk és nézzük az erdőt" túra.

De ez az én véleményem.

2020. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!