Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért jó McDonald's-ba, és az...

Miért jó McDonald's-ba, és az ehhez hasonló kajáldákba járni és enni? Milyen íze van az itt készült hamburgereknek?

Figyelt kérdés
Egészségtudatos ember lévén kíváncsi vagyok az emberek véleményére, hogy miért szeretnek oda járni. Nem engem kell szapulni, hogy járj oda, kóstold meg, meg miért vagy ár kíváncsi..stb. A kérdés nem rám irányul. Szeretném megérteni az embereket, hogy miért jó nekik, ha oda járnak. Mennyi idő után éheznek meg. Árarány értékben meg vannak-e elégedve a kapott étel minőségével és mennyiségével.

2017. szept. 26. 19:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ritkán járok ilyen helyekre, legutóbb talán 3 éve. A választékkal és az ízekkel mindig is meg voltam elégedve, csak az ár-érték aránnyal nem. Egyszerűen ízlik, és kész, de nem tudom...ezek a kaják direkt úgy vannak megcsinálva, hogy minél többet eszel belőle, annál jobban kívánod. :D
2017. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Mert ízlik. ennyi.
2017. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Aki oda jár, nyilván azért teszi, mert szereti, gyors és finom..Régen én is imádtam, de hentesként találkoztam olyan gusztustalanságokkal, amik elvették a kedvem a mekis kajától...azóta nem eszek gyors ételeket, próbálok egészséges lenni. Először a normális étel íztelennek, ehetetlennek tűnt, mert úgy hozzá voltam szokva az ízfokozókhoz, mű ízekhez. De megszoktam és már nem bírok kólát inni vagy gyorsételeket enni, mert annyira fűszeresek, zsírosak, hogy el tudnám hányni magam.
2017. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

"Mert ízlik. ennyi."


És miért ízlik? Mit érzel a szádban, mikor eszed? Miért érzed azt, hogy számodra ez jó?

2017. szept. 26. 19:59
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
nem én válaszoltam azt, de mit kell megmagyarázni azon, hogy valami izlik? Mit érezne a szájában..zsemlét, sajtot, fűszeres sült romlott cafatokat stb..
2017. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

"Szeretném megérteni az embereket, hogy miért jó nekik, ha oda járnak"


Nyílván azért járnak oda, mert ízlik nekik az ott felszolgált étel, és mert Magyarországon valamilyen szinten menő a meki.


Azért ez nem kvantumfizika, vagy valami zsidós-háttérhatalmas-gyíkemberes összeesküvést vártál?


Szerintem nem rossz a kajájuk, de ár-érték arányban rengeteg sokkal jobb hamburgerező van.

Az ízét nem tudom elmagyarázni, ha kíváncsi vagy rá, muszáj lesz megkóstolnod.

2017. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Én akkor szerettem meg amikor először kocsim lett, mert útba esett és ez volt az egyetlen olyan bolt ahol kiszállás nélkül tudtam kaját venni. Előtte is szerettem, de ritkán jártam oda.
2017. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

"Miért érzed azt, hogy számodra ez jó?"


Nem vagyok orvos, de a cukor+zsír+só kombó eléggé megdobja az agy jutalmazó központját. A mekiben meg ilyen bőven előfordul.

2017. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Töménytelen mennyiségű nátrium-glutamátot tartalmaznak a szemétkaja-jellegű gyorséttermi ételek, amiktől finomak és egyfajta függőséget alakítanak ki (lásd USA). Emellett jó a marketingjuk, ami miatt hangulatosak, divatosak.
2017. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#5


Azért mert a sok műsz..rnak, ízfokozónak csak van valami íze, amit körül lehet írni, nem?


De miért ízlik?


Ha tőlem megkérdezik, hogy miért ízlik az étcsoki, akkor el tudom mondani, hogy szeretem, mert magas a kakaótartalma, kesernyés, kevesebb cukrot tartalmaz, és egy kocka kielégíti az édesség utáni vágyamat.


Mindent meg lehet fogalmazni, hogy miért szeretem, miért ízlik, mit érzek a számban, amikor megeszem.

2017. szept. 26. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!