Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted bunkóság beülni egy...

Szerinted bunkóság beülni egy mekibe, Burgerbe vagy bármilyen gyorsétterembe csak mert vársz valakit?

Figyelt kérdés

És nem veszel semmit, mert mondjuk nincs pénzed.

Ez bunkóság? Kiküldhetnek ezért?



2013. okt. 13. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem.
2013. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk még a buszváró büféjen is egy idő után odamennek hozzád, hogy rendelsz-e valamit és ha nem, megkérnek, hogy fáradj ki.

Nem hiszem, hogy szívesen veszik, hogy foglalod a helyet a fizető vendégek elől.

De egyáltalán miért találkozol valakivel a mekiben, ha nincs pénzed semmit rendelni? Legalább egy ásványvizet azért illik.

2013. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Igen, elég nagy bunkóság
2013. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát pont ne ásványvizet vegyél, ha egyébként is alig van pénzed. Ugyanis egy ásványvíz 400 minimum a mekiben. Annyiért már inkább két sajtburit vegyél.


Egyébként meg nem olyan nagy bunkóság, de kiküldhetnek, mint azokat is, akik wifizni mennek be úgy, hogy nem vesznek semmit. Láttam már ilyet.

2013. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az ásványvizet csak példaképp mondtam, nem járok mekibe. Mindenesetre azért valamit kéne rendelni. Ha az ásványvíz drága ott, akkor mást.

Jó, hogy szendvicset nem viszel magaddal. :D

2013. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Mert egyszer találkoztam valakivel, aki késett, és ott voltam a szakadó esőben, és gondoltam beülök a mekibe, de nem volt nálam csak ilyen 60-70 ft abból még egy ketchup se jön ki...

Aztán nem tudom, hogy így beülni... mit mondanak..

2013. okt. 13. 16:14
 7/17 anonim ***** válasza:
7%

Ha nincs tele, akkor szerintem nem bunkóság.

Egyébként is csak a rossz hússal károsítják az embereket az sokkal nagyobb bunkóság.

2013. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél egy sajtburgert, alig 300 forint, annyid csak van...
2013. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Írta, hogy 60-70 forintja volt szegénynek.

Eskü meghívnálak egy sburira. :s

2013. okt. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%

Szarj bele! Kereskedelem! Szarrá lopják magukat és ha még élelmiszeripar is, mérgezik az embereket, pláne meki...


Leülsz, aztán ha kivágnak, hát kivágnak... de addig se áztál az esőben. Nehogy már rosszul érezd magad, mert a kereskedőknek jól megy, sokszor áttételes csalás által...

Oké, ha fullos a helyiség, akkor pech, de ha van pár szabad szék/asztal, akkor próba, cseresznye.

2013. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!