Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szereti mindenki azt...

Miért szereti mindenki azt hangoztatni hogy ilyen meg olyan a karantén,mikor nálunk Magyarországon abszolút nem is volt karantén,csak egy korlatozas kb olyan feltételekkel hogy bárki ki tudott menni bárhová?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert a "karantén" szó jelenthet önkéntes elszigeteltséget is.
2020. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Furcsán hangzik, de divattá, "majmolássá" vált.

A kedvencem a menő lányka volt, aki #quarantine szöveggel tett ki képet otthonról, 13 órakor, 15-kor pedig már városban biciklizőssel jelentkezett.

2020. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azért hívom így, mert gyorsabb kimondani/leírni mint a kijárási korlátozást. De nem az a célom, hogy hülyének nézzenek, csak közeli ismerősökkel hívjuk így.
2020. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
Megszokták az emberek
2020. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%
En speciel azert hivom karantennak, mert lassan 2 honalja fertozott vagyok, es hazi karantenban vagyok, szerencsere az enyhe tunetek miatt nem kellett menjek a Laszloba. Minden nal jonnek a rendorok ellenorizni. Tehat en ezert hivom az en eletformamat most karantennak.
2020. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Kedves 5-ös! Akkor te az a kivétel vagy, aki valóban karanténban van.

A 90% viszont szerette így nevezni divatból, amikor otthon töltötte a délutánt, de ugyanúgy járt boltba/ismerősökhöz.

2020. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Hát, nekem csak fb-m van, kevés ismerőssel, leginkább angol nyelvű honlapokon lógom, nem nagyon tudom mi történik az országban. Pláne nem az utcákon, meg a magyar socialmedia-ban :D
2020. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Clay Morrow ***** válasza:
9%
Mert divatgyökerek. Tinder teli van ilyenekkel. Gondolom insta és a többi műmájer platform is.
2020. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!