Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért félek kettesben lenni...

Makoto-chan kérdése:

Miért félek kettesben lenni emberekkel?

Figyelt kérdés
Emberek alatt értek itt barátokat, szülőket, tanárokat akár idegeneket is. Az illetővel ápolt kapcsolattól függetlenül egyszerűen rettegek attól, hogy kettesben kell lennünk, ezért is ha a barátaimmal találkozok mindig legalább hárman vagyunk. Őszintén nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka.

2020. máj. 20. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a magyarázat. Ahogy leírtad, félsz az emberektől és ha hármasban vagytok és az egyik rád támadna, akkor a másik segíthet megállítani.
2020. máj. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek kettesben lenni a kínos csend miatt.
2020. máj. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia
2020. máj. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a hamis éneddel van összeköttetésben,azt gondolod ha nem vagytok csak ketten,nem kell mély témákról beszélni,így elkerülve a hamis éned kivetülését.
2020. máj. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám volt; csak a testvéremmel, meg a szüleimmel tudtam kettesben maradni aggodalmak nélkül. Nálam ez azért volt így, mert féltem, hogy képtelen leszek értelmesen beszélgetni, kifejteni a véleményemet az adott témáról és fenntartani a kommunikációt. Szerintem a túlzott megfelelési kényszeremből adódott, mert nem szerettem volna, hogy rossz kép alakuljon ki bárkinek a szemében rólam, de beláttam, hogy ezen csak úgy tudok változtatni, ha teszek is érte, úgyhogy lassan elkezdtem magam rákényszeríteni ezekre a szituációkra, és figyelmen kívül hagytam, hogy kínos-e az, ha csend van.
2020. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van, én személy szerint jobban szeretek hallgatni, mint beszélni.Én inkább amiatt aggódom, hogy nekik szar lesz, mivel simán csendbe tudok maradni, és nem mindig vehetem észre, ha éppen nekik kínos a csend.Én nem tartom magam túlságosan jó beszélgetőpartnernek.Hármasba jobb, akkor a gondolataimat is oda tudom fűzni néha és nincs csend, így nem kínos senkinek.
2020. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!