Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális az hogy 19 évesen...

Evszii kérdése:

Normális az hogy 19 évesen még soha nem volt barátom, soha nem csókolóztam többre meg még gondolni se merek?

Figyelt kérdés
Nen azért mert nem akarok csak elég bonyolult az életem.

2020. máj. 24. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mitől érzed bonyolultnak?
2020. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudjuk, mit értesz az alatt, hogy bonyolult az életed.


Ha valakinek normális, átlagos élete van, akkor nem normális az, hogy majdnem 20 évesen még nem voltak ilyen dolgok az életében.


Viszont tényleg akadhatnak olyan bonyodalmak az ember életében, ami miatt normálisnak mondható ez a dolog.


Tehát ezt csak te tudod megválaszolni pontosan.

2020. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
én harmincon túl vagyok, és soha nem csókolóztam még. Viszonzatlanul voltam mindig szerelmes, szerelem nélkül meg nem kellett a szex soha. Van ilyen.
2020. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Én meg 23 évesen tartok itt.

Relatív, hogy mi a normális. Nincsenek életkorhoz kötve az ilyen dolgok. Viszont sztem egy bizonyos kor felett már elkezdi frusztrálni az embereket, és nem feltétlen tartható normálisnak.

2020. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

#4 én már afölött a bizonyos kor fölött vagyok elméletileg, de egyáltalán nem frusztrál. Igy alakult. Nem volt szerencsém. Ennyi. Nem az én hibám, senki hibája se...

Huszonévesen még nagyon hiányzott a testiség, de mostanra már lenyugodtak a hormonok is... a csókot remélem, hogy egyszer átélhetem valakivel szerelemben, vonzalomban, de ha nem, akkor sem ugrom a kútba...

Ez is csak egy szelete az életnek, se több, se kevesebb.

2020. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1%
segitek 63/F
2020. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Kinek mi a normális?

Különbözőek vagyunk,én most 22 vagyok és sehol sem tartok, igaz tenni kéne valamit de valamiért nem teszek.

2020. máj. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem 26 éves koromig nem volt barátom.
2020. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!