Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nem csókolóz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem csókolóztam még vele?

Figyelt kérdés
2016 oktoberetol ismerem a barátnom, 2 hónapja jöttünk össze, de még nem csókolóztunk, többször is felhoztam, chaten, meg élöben is, és nem reagált rosszul. Szájrapuszi mindig van, vagy 1000, még vele vagyok, de amint érzi, hogy próbálnék mást is, mindig elhúzódik, és mosolyog. Vajon nem vonzódik hozzám? Mindketten 16 évesek vagyunk

2017. okt. 31. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve jogosan érzem magam rosszul, kedvetlennek emiatt, vagy sértödök meg néha amiért nem akarja ezt?.
2017. okt. 31. 18:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Vonzódni biztos vonzódik, csak nem meri megtenni, minek több oka lehet: fél, hogy elrontja (Olyan mint én, szinte mindenen tudok izgulni) De biztos tetszel neki, meg kíván is téged, próbáld meg lekapni, örülni fog neki 16/F
2017. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:D Ő még nem csókolózott.

Mások válaszát is várom, vagy véleményeket.

2017. okt. 31. 19:10
 4/7 Fruzs33 ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésedre a választ.Ő még nem csókolózott.

Majd ha eljön az ideje neki is,hogy csókolózni akarjon,akkor majd fog.Ne sürgesd őt,és akkor majd egy szép napon megfog csókolni,és tepedig megfogsz lepődni.

2017. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :P
2017. okt. 31. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi a fura. Egy kapcsolat nem csak a testiségekről a szól. A fiúd meg egyszerűen nem áll készen, ne sértődj meg emiatt, csak még jobban pánikolni fog, hogy "mi van, ha elrontja".
2017. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú :P !
2017. okt. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!